الگوریتم ‌های گوگل

الگوریتم YMYL چیست؟ راهنمای جامع

در طول یک سال گذشته، شما شاهد بوده‌اید که Y. M. Y. L و E-A-T در بحث سئو بسیار مورد اشاره قرار گرفته اند.

این موارد از دستورالعمل‌های رتبه‌بندی کیفیت جستجوی گوگل آمده است، که توسط یک تیم انسانی که به صورت دستی کیفیت نتایج جستجوی گوگل را ارزیابی می‌کنند، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

گرچه این دستورالعمل‌ها برای اهداف سئو طراحی نشده‌اند، اما به ما اطلاعات بیشتری در مورد آنچه گوگل به دنبال آن از صفحات و محتوا به دنبال آن است را نشان می‌دهد و تغییرات اخیر در الگوریتم اصلی گوگل نشان می‌دهد Y. M. Y. L و E-A-T نقش اساسی در رتبه‌بندی جستجو دارند.

لیست عناوین پنهان

صفحات Y. M. Y. L چیست؟

الگوریتم YMYL چیست

Y. M. Y. L مخفف کلمه «پول یا زندگی شما» است و به این ترتیب گوگل به صفحات وب و محتوایی اشاره می‌کند که می‌تواند تأثیر منفی بر کیفیت زندگی مردم و یا امور مالی آن‌ها داشته باشد.

همانطور که گوگل Y. M. Y. L و E-A-T را در دستورالعمل‌های رتبه‌بندی کیفیت جستجو توصیف می‌کند، این الگوریتم‌ها صفحات و موضوعاتی که به طور بالقوه می‌توانند بر آینده و ثبات مالی یا امنیت یک شخص تأثیر بگذارند را مورد هدف قرار می‌دهد.

گوگل مثال های زیر را از صفحات Y. M. Y. L ارائه می‌دهد؛

اخبار در مورد موضوعات مهم مانند رویدادهای بین المللی، تجارت، سیاست، علوم، فناوری و غیره. اطلاعات مهم برای حفظ شهروندی آگاه، مانند اطلاعات مربوط به رأی دادن، ادارات دولتی، نهادهای عمومی، خدمات اجتماعی و مسائل حقوقی.

۱- امور مالی

مشاوره مالی یا اطلاعات مربوط به سرمایه‌گذاری‌ها، مالیات‌ها، برنامه‌های بازنشستگی، وام‌ها، بانک‌ها یا بیمه به ویژه صفحات وب که به مردم امکان خرید یا انتقال پول بصورت آنلاین را می‌دهد.

۲- خرید

اطلاعات یا خدمات مربوط به خرید کالا، خدمات، به ویژه صفحات وب که به مردم امکان خرید آنلاین را می‌دهد.

۳- بهداشت و ایمنی

مشاوره یا اطلاعات در مورد مسائل پزشکی، داروها، بیمارستان‌ها، آمادگی اضطراری و غیره.

۴- گروه‌های افراد

اطلاعات مربوط یا ادعاهای مربوط به گروه‌هایی از افراد، از جمله شامل افرادی که براساس نژاد یا منشا قومیتی، مذهب، معلولیت، سن، ملیت، جنسیت یا هویت جنسیتی گروه‌بندی نشده اند.

چرا صفحات YMYL مهم هستند؟

گوگل می‌خواهد بهترین محتوا را برای هر پرسشی ارائه دهد و همچنین از کاربران می‌خواهد، بدانند که می‌توانند به نتایج آن اعتماد کنند.

به عنوان یک موتور جستجو، این امر به طور طبیعی به نفع گوگل است اما ظهور اخبار جعلی در سال‌های اخیر و فاش شدن اینکه گوگل سرپ‌ها توسط ناشران دستکاری می‌شوند، گوگل را مجبور به موضع تهاجمی‌تر در برابر محتوای غیر معتبر کرده است.

یک سال بعد، گوگل دستورالعمل‌های رتبه‌بندی کیفیت جستجو خود را به روز کرد که به شدت E-A-T و Y. M. Y. L را به عنوان وسیله‌ای برای تعیین قابلیت اطمینان محتوا نشان می‌دهد.

برای بازاریابان، مهمترین جنبه، این است که صفحات Y. M. Y. L به ویژه در به روزرسانی‌های اخیر الگوریتم هسته اصلی گوگل مورد ضرب و شتم واقع شده‌اند، که به ما می‌گوید این موضوع تا چه حد قابل توجه است.

بازاریابان درباره صفحات Y. M. Y. L چه کاری باید انجام دهند؟

این ما را به E-A-T بازمی گرداند، مخفف «تخصص، اقتدار و قابل اعتماد بودن» است. اساساً، گوگل بیشتر بر تخصص افرادی که محتوای شما را منتشر می‌کنند، اعتبار وب سایت شما و قابل اعتماد بودن محتوای شما تأکید می‌کند.

برای صفحه‌های Y. M. Y. L استانداردهای بالایی برای ارزیابی کیفیت صفحه‌ها در حال حاضر وجود دارد، زیرا صفحات Y. M. Y. L با کیفیت محتوای پایین می‌تواند بر شادی، سلامتی، ثبات مالی یا ایمنی یک فرد تأثیر منفی بگذارد.

E-A-T برای انواع محتوا مهم است و به روزرسانی‌های اخیر نشان می‌دهد که این یک عامل بزرگ برای همه جستجوها در حال حاضر است. با این حال، وقتی گوگل مشخص کند محتوای شما می‌تواند به هر طریقی بر کیفیت زندگی افراد تأثیر بگذارد، خواستار آن خواهد بود.

نحوه بهینه‌سازی صفحات Y. M. Y. L

تعیین اینکه آیا Y. M. Y. L ، صفحات و محتوای وب سایت شما را در نظر گرفته است. اطمینان حاصل کنید که مطالب شما توسط افرادی که تخصص واقعی در موضوع را دارند منتشر شده باشد. “پروفایل‌های آنلاین با مهارت قابل اثبات برای سازندگان محتوای خود ایجاد کنید.”

موضوعات Y. M. Y. L

بهداشت، امور مالی، رفاه، قانون و غیره توصیه‌هایی را ارائه ندهید که در موقعیت ارائه آن نیستید. “اطمینان حاصل کنید که محتوای شما در واقع کاملا دقیق است.”

از داده‌های فراوان برای تهیه نسخه پشتیبان از ادعاهای خود استفاده کنید و مطمئن شوید که ارقام خود را از منابع معتبر دریافت می‌کنید.

اگر در حال ایجاد محتوا هستید، اطمینان حاصل کنید که این مطالب به طور واقعی به مردم در تصمیم گیری آگاهانه برای خرید کمک ‌کند، فقط آن‌ها را به یک سری پیوندها هدایت نکنید.

محتوای تولید شده توسط کاربر را تعدیل کنید تا مطمئن شوید چشم اندازهای E-A-T شما را تهدید نمی‌کند. مهمتر از همه، مطمئن شوید که صلاحیت ارائه مشاوره در محتوای خود را دارید و درگیر تاکتیک‌های فریبنده نیستید.

بزرگترین قربانیان به روزرسانی‌های اخیر الگوریتم‌های اصلی، وب سایت‌های Y. M. Y. L هستند که بدون هیچ گونه اثبات تخصصی، مشاوره‌ای در مورد موضوعاتی مانند بهداشت، امور مالی و سایر موضوعات محتوا ارائه می‌دهند.

گوگل این مهارت را در قالب‌هایی که می‌تواند تشخیص دهد مانند: پیوندها، نقل قول‌ها و غیره مشاهده کند، بنابراین پروفایل آنلاین خود را در این مورد ایجاد کنید و به محتوای موجود خود لینک دهید تا با در نظر گرفتن E-A-T و Y. M. Y. L محتوای خود را بهینه‌سازی کنید.

چگونه یک سایت Y. M. Y. L را سریع‌تر می‌کنید؟

YMYL

گوگل استانداردهای رتبه‌بندی بسیار با کیفیت را برای صفحات Y. M. Y. L رزرو می‌کند زیرا اطلاعات بی کیفیت ممکن است به فرد آسیب برساند. ارزیابی کننده‌های کیفیت جستجو چه کسانی هستند و چه کاری انجام می‌دهند؟

به طور کلی، ارزیابی کننده‌های کیفیت جستجو بیش از ۱۰.۰۰۰ نفر در سراسر جهان هستند که نتایج جستجو را ارزیابی می‌کنند. ایده این است که اطمینان حاصل کنند کاربران موتور جستجوی گوگل اطلاعاتی را که به صورت آنلاین جستجو می‌کنند را پیدا می‌کنند.

به طور خاص، آن‌ها کیفیت صفحات برتر را در مجموعه نتایج ارزیابی می‌کنند. هرچه کیفیت بالاتر باشد، احتمال اینکه نتایج جستجوی گوگل انواع صفحاتی را که مردم انتظار دیدن آن را دارند بازگرداند، بیشتر است.

درباره Y. M. Y. L و E-A-T

همانطور که در بالا بیان کردیم، ارزیابی کنندگان کیفیت نسبت به سایر صفحات قوانین سختگیرانه‌تری برای صفحات Y. M. Y. L اعمال می‌کنند. یکی از این قوانین مهم E-A-T است.

در واقع، E-A-T دارای سه قانون است:

 • تخصص ، آیا نویسنده این مقاله در این زمینه متخصص است؟
 • مرجع ، آیا نویسنده یک مرجع شناخته شده در این زمینه است؟
 • قابل اعتماد بودن ، آیا محتوا دقیق است؟

Y. M. Y. L و E. A. T چه تاثیری بر روی رتبه‌بندی در گوگل دارند؟

اگر می‌خواهید یک سایت معتبر را داشته باشید ، به این سه قانون توجه کنید اگر اینکار را نکنید، ارزیابی کنندگان کیفیت گوگل ممکن است به صفحه شما رتبه «کم کیفیت» بدهند.

در حقیقت، اختصار E. A. T در دستورالعمل‌های کیفیت‌سنج دیده می‌شود. بنابراین می‌دانید که گوگل هنگام ارزیابی محتوا در سایت‌های Y. M. Y. L این امر را جدی می‌گیرد. اگر سایت شما امتیاز کمی دریافت کند، به احتمال زیاد از بالای صفحات نتایج موتور جستجو پاین می آید.

اما وبسایت شما یک شبه رتبه خود را از دست نمی دهد. گوگل برای تنظیم الگوریتم جستجوی خود از بازخورد ارزیابی کنندگان کیفیت استفاده می‌کند و آن‌ها بلافاصله روی نتایج تأثیر نخواهند گذاشت. در مرحله بعدی، بیایید چند روش برای اطمینان از اینکه سایت شما از قوانین E-A-T پیروی می‌کند را بررسی کنیم.

۱- تجربه و تخصص

اولین کاری که باید انجام دهید این است که خود را به عنوان یک متخصص در زمینه کاری خود معرفی کنید. “یکی از بهترین راه‌ها برای انجام این کار انتشار محتوا است.”

با تقسیم محتوایی که به خودی خود نشان می‌دهد در زمینه‌ی خود آگاهی دارید، خود را به عنوان یک متخصص قرار دهید.

افرادی که وبلاگ شما را مرور می‌کنند باید بگویند: « این نویسنده یک متخصص واقعی است» همانطور که عناوین شما را می‌خوانند و پست‌های شما را اسکن می‌کنند. برخی از این افراد رهنمودهای ارزیابی کیفیت گوگل خواهند بود. همچنین، در صفحه اصلی خود در مورد خود راست بگویید.

این کار را با دنبال کردن این سه مرحله انجام دهید:

 • درمورد اینکه کی هستید واضح باشید.
 • در مورد تجربه خود شفاف باشید.
 • در مورد کاری که انجام می‌دهید واضح باشید.

اگر مدرکی دارید، آن‌ را با همه به اشتراک بگذارید. در صورت امکان از آرم‌های سازمان استاندارد استفاده کنید. اگر مدرک پیشرفته ای دارید حتماً آن را ذکر کنید.

در واقع، اگر مدرک دکترای خود را دریافت کرده اید. در کنار نام خود از آن استفاده کنید. در  این صورت، شما فقط «علی عظیمی» نیستید، بلکه «دکتر علی عظیمی» هستید.

این امر شما را به عنوان یک متخصص در زمینه خود قرار می‌دهد. همچنین، یک عکس و بیوگرافی در نمایه خود اضافه کنید. وقتی عکسی از خود را در کنار محتوای خود قرار می‌دهید، یک شخص قابل اعتماد خواهید بود.

در آخر، به یاد داشته باشید که بین یک متخصص رسمی و یک متخصص روزمره تفاوت وجود دارد. یک متخصص رسمی کسی است که دارای تحصیلات و تجربه گسترده در زمینه خاصی است.

به عنوان مثال می‌توان به پزشکان، حسابداران و وکلا اشاره کرد. از طرف دیگر، یک متخصص روزمره فردی است که ممکن است خود آموخته باشد. به عنوان مثال: می‌توان به آشپزها و عکاسان اشاره کرد. افراد در گروه متخصص روزمره لزوماً مطالب را در وب سایت‌های Y. M. Y. L منتشر نمی‌کنند.

اعتبار سایت

۲- قدرت

باور کنید یا نکنید، شما می‌توانید یک متخصص باشید و نه یک مرجع.مثلاً ممکن است شخصی از همه چیزهایی که باید در مورد سئو بداند، مطلع باشد. اما شاید آن شخص هیچ وبلاگی نداشته و هرگز در یک کنفرانس صحبت نکرده باشد و هرگز برای تخصص خود استخدام نشود.

این کسی است که یک متخصص به شمار می آید اما نه یک مرجع. بنابراین هنگامی که خود را به عنوان یک متخصص ثابت کردید ، باید خود را به عنوان یک مرجع تاسیس کنید. ممکن است کمی کار طول بکشد.

در مرحله اول، مدرک اجتماعی را در صفحه اصلی خود قرار دهید. نقل قول هایی را که ترجیحاً با عکس از افرادی که کاری را برای آن‌ها انجام داده‌اید اضافه کنید.

در مرحله بعد، اگر برنامه‌های سخنرانی را که در کنفرانس‌های مربوط به صنعت انجام داده‌اید، ذکر کنید. اگر در پس زمینه خود هیچ برنامه سخنرانی ندارید، وقت آن است که چند مورد را به صف کنید.

سرانجام، تأیید تأثیرگذاران اصلی را به دست آورید. وقتی افراد مشهور دیگر کارهای شما را توصیه می‌کنند، مردم تایید می‌کنند که شما یک شخصیت معتبر هستید.

۳- امانت

شما همچنین باید خود و وب سایت خود را به عنوان یک منبع اطلاعاتی قابل اعتماد معرفی کنید. با تولید محتوا، با توجه به سه زمینه اصلی اعتماد ایجاد خواهید کرد:

 • دقت
 • دسترسی
 • منابع

با موارد واضح شروع کنید، خطاهای واقعی را در محتوای خود قرار ندهید. وقتی اطلاعات نادرستی را در مقالات خود قرار دهید، افراد بلافاصله توسط کار شما خاموش می‌شوند. برخی از این افراد می‌توانند ارزیابی کننده کیفیت گوگل باشند.

در مرحله بعد، به افراد اجازه دهید کار و محتوای شما را مرور کنند و نظر دهند. نباید این را بگویید که «من می‌دانم و من درست می‌گویم» بگذارید دیگران درباره‌ی صحت کار شما قضاوت کنند.

همچنین، اطلاعات خود را منبع دهید. بله، حتی اگر متخصص باشید، ایده خوبی است که به افراد اجازه دهید ادعاهای شما را با بررسی منابع شما تأیید کنند.

در صورت مرتبط بودن، مطالعه موردی را فراموش نکنید. در آن مطالعات موردی، توضیح دهید که چگونه مشاوره‌ای که به افراد دیگر داده‌اید زندگی آن‌ها را بهتر می‌کند.

هر چند به یاد داشته باشید: در مطالعات موردی نمی‌توانید از نام‌های جعلی استفاده کنید. از نام واقعی افراد یا مشاغلی که به آن‌ها کمک کرده‌اید استفاده کنید تا افراد بتوانند آن ها را بررسی کنند.

در اینجا یک توصیه مهم دیگر وجود دارد، اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما ایمن است. اگر قبلاً از پروتکل HTTPS به جای HTTP استفاده نمی‌کنید، با تیم توسعه دهنده خود تماس بگیرید تا امنیت خود را حفظ کنید.

در حالی که با تیم توسعه خود صحبت می‌کنید، به آن‌ها بگویید که پروتکل‌های امنیتی موجود در سرور وب شما را مرور کنند. مطمئن باشید که اگر در سایت شما تخلف داده‌ای مرتکب شود که در رسانه ها پخش شود ، اعتماد شما کاملاً از بین می‌رود.

همچنین، اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما دارای یک سیاست حفظ حریم خصوصی است. به عنوان یک قانون کلی، پیوند دادن به سیاست حفظ حریم خصوصی در پاورقی ایده خوبی است.

نکات دیگری که باید در ذهن داشته باشید

قوانین گوگل

اجازه دهید برخی از قوانین متفرقه را که به وب سایت شما کمک می‌کند تا اقتدار ایجاد کند، مرور کنیم.

اطلاعات را به روز نگه دارید. اگر از چهار سال پیش در مورد ابزارهای برتر جستجوی کلمات کلیدی یک پست وبلاگ دریافت کرده‌اید، آن را به روز کنید.
به این دلیل که بهترین ابزار تحقیق در طی چهار سال گذشته کاملاً تکامل یافته است. اگر هر شش ماه یا همین حدود آن را تازه کنید، به احتمال زیاد رتبه خوبی برای آن صفحه حفظ خواهید کرد.

محتوای با کیفیت تولید کنید

اگر مقالات ۳۰۰ یا ۴۰۰ کلمه‌ای را ارائه می‌دهید که فقط توضیح مختصری در مورد موضوع ارائه می‌دهند، نباید انتظار داشته باشید که Quality Rators شما را به عنوان یک متخصص در دامنه ببیند. گوگل به دنبال محتوای مفصلی است که تجربه شما را برجسته کند.

هدف صفحه را تعیین کنید

معمولاً بهتر است که برای هر مقاله یک موضوع اصلی انتخاب کنید و تحت پوشش قرار دهید. البته استثنائاتی نیز در این قاعده وجود دارد به عنوان مثال: اگر بخواهید به طور هم زمان به سوژه‌های زیادی بپردازید، مردم را گیج خواهید کرد، تخصص خود را با مقالات تک موضوعی نشان دهید.

محتوای دقیق و کاملی ارائه دهید

در اینجا یک قانون کلی دیگر وجود دارد؛ محتوای طولانی به احتمال زیاد شما را به عنوان یک متخصص در زمینه کار خود معرفی می‌کند تا یک مقاله کوتاه و ۵۰۰ کلمه ای.

درباره موضوع خود کاملا تحقیق کنید و آنچه را که از تحصیل آموخته‌اید به اشتراک بگذارید و به این ترتیب خوانندگان را متقاعد می‌کنید که مطالب خود را می‌دانید و باعث بهبود سئو سایت می‌شوید.

پیوند به سایر صفحات خبره

وقتی به مقالات بررسی شده توسط خبرها یا اخبار نوشته شده توسط متخصصان دیگر پیوند می‌دهید، به صراحت می‌گویید که تکالیف خود را انجام داده اید. رأی دهندگان با کیفیت گوگل توجه خواهند کرد.

لیست بررسی وب سایت Y. M. Y. L

بیایید این یکی را با یک چک لیست وب سایت که اکنون می‌توانید از آن استفاده کنید، پایین بیاوریم:

 • هر چند وقت یکبار سایت به روز می‌شود؟
 • آیا مقالات قدیمی دارید که احتمالاً دیگر رتبه‌ای نخواهند داشت؟

“اگر چنین است، برگردید و آن‌ها را به روز کنید.” همچنین، به طور مرتب سایت خود را در سیستم عامل‌های مختلف مانند: کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و گوشی های هوشمند مرور کنید تا مطمئن شوید همیشه عالی هستید.

 1. آیا اطلاعات تماس دقیق و آسان برای یافتن وجود دارد؟
 2. اگر کسی که سوالی دارد می‌خواهد با شما تماس بگیرد، آیا یافتن اطلاعات تماس شما برای آن شخص آسان است؟

در غیر اینصورت، یک صفحه «تماس» ایجاد کنید و پیوندی به آن را در پایین پاورقی خود قرار دهید.

 •  آیا می‌توان چیزی را فریبکارانه درک کرد؟
 •  آیا صفحه‌ای را برای کلمه کلیدی بهینه‌سازی کرده‌اید که واقعاً مربوط نباشد؟
 •  آیا کلمات کلیدی را پر می‌کنید؟
 • اطمینان حاصل کنید که آن را با بازدید کنندگان خود صادقانه نگه دارید. آن‌ها بارها و بارها به سایت شما باز خواهند گشت.
 •  چه کسی مسئول محتوا و ساختار سایت است؟
 •  آیا از نظر فنی و بازاریابی محتوا، نقاط ارتباطی وب سایت خود را ایجاد کرده اید؟
 •  آیا محتوا معتبر است؟
 • خود را به جای یک بازدید کننده معمولی از وب سایت خود قرار داده و مقالات خود را بخوانید.
 •  آیا آن‌ها به خوبی نوشته شده اند؟
 •  آیا مردم فکر خواهند کرد که شما متخصص هستید؟
 •  چرا بازدید کنندگان باید به شما اعتماد کنند؟

سوالات متداول

درباره الگوریتم ymyl

۱- Y. M. Y. L به چه معناست؟

YMYL مخفف کلمه  پول شما یا زندگی شما (your money or your life) است. محتوایی است که می‌تواند تأثیر مستقیمی بر سلامتی، امور مالی، امنیت و در نهایت خوشبختی خواننده داشته باشد.

۲- محتوای Y. M. Y. L چیست؟

محتوای خوب Y. M. Y. L برای زندگی بازدید کننده مفید خواهد بود اما محتوای بد تأثیر منفی بر زندگی آن‌ها خواهد داشت. این بدان معناست که گوگل باید اطلاعات صحیح را بداند.

این امر برای بازاریابان دیجیتال امری حیاتی است زیرا گوگل مسئولیت فوق را کاملاً جدی می‌پذیرد و فرض می‌کند که فقط متخصصانی با تجربه در نوشتن مطالب Y. M. Y. L فعالیت می‌کنند.

به گفته گوگل، مباحثی که در گروه Y. M. Y. L قرار می‌گیرند عبارتند از:

اطلاعات خرید، موضوعات دولتی، حقوقی، خدمات اجتماعی و موارد دیگر از این قبیل:

 • توصیه پزشکی
 •  اخبار و رویدادهای جاری
 •  اطلاعات در مورد مردم

۳- چگونه برای معیارهای Y. M. Y. L و E-A-T گوگل بهینه‌سازی می‌کنید؟

Y. M. Y. L و E-A-T غالباً بهم می‌پیوندند و دست به دست هم می‌دهند.

بخاطر بسپارید، Y. M. Y. L به پول یا زندگی شما اشاره دارد و به صفحاتی اشاره دارد که در آن موضوعات مربوط به واردات و تأثیر آن‌ها بر زندگی مردم است. E-A-T به تخصص، اقتدار، و قابلیت اطمینان اشاره دارد. هرچه E-A-T با کیفیت بالاتر برای Y. M. Y. L باشد، رتبه بهتری برای گوگل دارند.

از آنجا که گوگل در مورد صفحات Y. M. Y. L بسیار محتاط است، یکی از اولین مواردی که برای اطمینان از عدم آسیب رساندن محتوا بررسی می‌کند میزان بهینه بودن صفحه برای معیارهای E-A-T است.

برای اطمینان از اینکه تخصص وجود دارد از خود بپرسید آیا نویسنده این قطعه در این زمینه متخصص است یا خیر؟ برای تعیین اقتدار اطمینان حاصل کنید که نویسنده یک مرجع شناخته شده در این زمینه است. سرانجام، برای ارزیابی قابلیت اطمینان از صحت مطالب اطمینان حاصل کنید.

برای Y. M. Y. L از دستورالعمل‌های زیر استفاده کنید:

 • هر چند وقت یکبار وبسایت به روز می‌شود؟
 • آیا اطلاعات تماس دقیق و آسان برای یافتن وجود دارد؟
 • آیا می‌توان چیزی را فریبکارانه درک کرد؟
 • چه کسی مسئول محتوا و ساختار سایت است؟
 • آیا محتوا معتبر و معتبر است؟
 • سایت Y. M. Y. L چیست؟

سایت Y. M. Y. L سایتی است که با هر یک از موضوعات زیر سرو کار دارد:

 • گروههایی از مردم
 • سلامتی و ایمنی
 • خرید کردن
 • دارایی، سرمایه‌گذاری
 • مدنی، قانون و دولت
 • اخبار و رویدادهای جاری

جمع بندی و نتیجه گیری

وقتی صحبت از صفحات Y. M. Y. L می‌شود، شما همان چیزی هستید که E-A-T می‌کنید. همانطور که می‌بینیم، این صفحات تحت نظارت بیشتری قرار دارند و به جلو حرکت می‌کنند. اگر سایتی دارید که این نوع محتوا را ارائه می‌دهد، اطمینان حاصل کنید که از رتبه‌بندی برتر سئو، از قوانین بالا پیروی می‌کنید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)
منبع
semru

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا