فیلم آموزش سئو

۳ ابزار عالی برای تست آپتایم سرور و مانیتورینگ

 

خیلی از مواقع نیاز به این هست که بدانیم سروری که سایت ما بر روی آن قرار گرفته است آیا جوابگو کاربر و موتور جستجو هست یا خیر؟
که با یک ابزار ساده میتوان وضعیت سرور را مانیتورینگ کرد و از کیفیت آن مطلع شد. و سریعا آن را گزارش داد جهت بهبود کیفیت و یا سرور را تغییر داد.

بریم برای معرفی ابزار های مانیتورینگ آپ تایپ بودن سرور.

۱- ابزار uptimerobot

آپ تایم ربات یک ابزار بسیار عالی و ساده است که تنها با ثبت نام در این سایت می‌توانید سایت خود را به پنل کاربری اضافه کنید و آن را مانیتور کنید و از وضعیت سرور خود مطلع شوید.

مزیت هایی که آپ تایم ربات دارد این است موقع از دسترس خارج شدن سایت یک ایمیل به شما می‌زند و موقع اتصال سایت هم همچنان یک ایمیل برایتان می‌فرستد و زمان قطع بودن سایت را در ایمیل دوم به شما می‌گوید.

لینک مشاهده این ابزار.

۲-ابزار host-tracker

ابزار هاست ترکر یک ابزار عمومی است که طرفداران و علاقه مندان زیادی دارد جدا از مانیتور سرور فعالیت های دیگری را هم می‌توانید با این ابزار انجام دهید نظیر برسی سایت از کشور های مختلف و… که با وارد شدن به پنل مدیریت می‌توانید ابزار های فوق را مشاهده کنید.

لینک مشاهده این ابزار.

۳-ابزار serviceuptime

و اما ابزار سرویس آپ تایم ، این ابزار از محبوبیت کمتری نسبت به ۲ ابزار قبلی برخوردار است اما خب باز هم طرفداران خودش را دارد می‌توانید از این ابزار هم برای برسی و آنالیز سرور خود استفاده کنید.

لینک مشاهده این ابزار.

جمع بندی و نتیجه گیری

در این مقاله بهترین ابزار های تست و مانیتورینگ آپ تایم بودن سرور معرفی شد. و پیشنهاد اصلی خود ما نیز ابزار آپ تایم ربات است فرایند بسیار ساده و راحت است و به محض از دسترس خارج شدن سایت به شما یک ایمیل می‌دهد و به محض آنلاین شدن سایت مجدد ایمیل می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا