فیلم آموزش سئو

آشنایی با انواع لینک Follow , Nofollow , UGC و Sponsored

 

برای ربط دادن صفحات به یکدیگر از لینک ها یا آنکرتکست های استفاده می‌کنیم اما لینک هایی که به خارج یا داخل سایت داده میشود هر کدام خاصیت مخصوص به خودش را دارد که قصد داریم به صورت کامل آنها را در این پست برسی کنیم.

Follow یا Do Follow : وقتی به صفحه ای از سایت لینک فالو داده می‌شود شما به خزنده های موتور جستجو داریم اعلام می‌کنید که این لینک را هم دنبال کنید و به آن هم اعتبار دهید.

Nofollow : وقتی لینکی داخلی سایت گذاشته می‌شود که بنا به هر دلیلی از آن سایت مطمئن نیستید و یا آن صفحات داخلی ارزشی ندارند باید از لینک های نوفالو استفاده کنید. استفاده از لینک های نوفالو طوری هست که به موتور جستجو اعلام می‌کند به من این لینک را قبول ندارم و پیشنهاد نمی‌دهم فقط گذاشتم.

UGC یا User Generate Content : لینک های یو جی سی لینک هایی هستند که توسط خود کاربر ایجاد می‌شود در سایت های محتوا محور مانند فروم ها ، سایت های اشتراک ویدئو ، ارسال پست میهمان و… برداشت موتور جستجو از این نوع لینک این است که ادمین سایت این لینک هارا ایجاد نکرده است و کاربران سایت آن ها را ساخته اند.

Sponsored : اگر از اسپانسر داخل rel لینک های خود استفاده کنید دارید به موتور جستجو اعلام می‌کند که این لینک یک لینک تبلیغاتی است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا