فیلم آموزش سئو

۵ ویژگی یک وب سایت عالی که هر سایت موفقی دارد

 

آیا شما میدانید ویژگی های یک سایت عالی چه چیز هایی هست؟ چه چیز هایی را باید رعایت کنند تا از دید مخاطب عالی به نظر برسند؟ ویژگی های یک سایت خوب و موفق پارامتر هایی است که اگر آنهارا رعایت کنیم و در سایت خود لحاظ کنیم از لحاظ تجربه کاربری و ارتباط با مشتری کمی حرفه ای تر عمل خواهیم کرد.

۵ ویژگی اصلی سایت موفق

 

۱- رابط کاربری ساده

یعنی وقتی کاربر وارد سایت شما شد اول از همه کاربر گیج نشود و در صفحات کم نشود و با کمترین میزان تفکر به هدف و مقصود خود برسد.

۲- واکنشگرا بود سایت

ریسپانسیو بودن سایت یک مورد الزامی است که حتما باید حتما سایت خود را برای تمامی دیوایس ها از جمله گوشی ، تبلت، لپ تاپ بهینه سازی کنید.

 

۳- داشتن نقشه سایت

وقتی شما یک سایت بزرگ با دسته بندی های مختلف دارید پس نیاز هست یک نقشه سایت برای کاربر ایجاد کنید تا کاربر بتواند ساختار کلی سایت را درک کند و به راحتی وارد بخش دلخواه و مربوطه خود شود.

 

۴- ارائه اطلاعات در صفحه تماس باما

وجود اطلاعات صحیح و کامل و واضح جدا از اعتماد سازی بیشتر کاربر باعث افزایش نرخ تبدیل میشود پس حتما این صفحات را جدی بگیرید و اطلاعات آن را با وقت کافی داخل این صفحات قرار دهید.

 

۵- تامین امنیت سایت

امنیت سایت مهم‌ترین فاکتور چه از دید کاربر و چه از دید کاربر می‌باشد. قطعا اگر سایت شما هک شود کاربران دید منفی نسبت به سایت شما پیدا خواهند کرد نمیخواهم مثالی بزنم اما خود را دقایقی جای کاربر تجسم کنید فرض کنید وارد سایتی میشوید که میخواهید از آن لوازمی را خریداری کنید میبنید که سایت هک شده و پیام های نامرتبطی نمایش داده میشود آیا دیگر از آن سایت خرید می‌کنید؟ ساخت یک برند عالی سخت است و شاید چندین سال طول بکشد اما خراب کردن آن نیاز به چندین ساعت دارد پس بحث افزایش امنیت سایت را بسیار جدی بگیرید.

جدا از این موضوع شما از دید گوگل هم یک عامل مخرب محسوب می‌شود و گوگل برای حفظ امنیت کاربران خودش سایت شما را با کاهش رتبه شدید رو در رو میکند تا آسیبی به کاربرانی از طریق جستجو وارد سایت می‌شوند وارد نشود.

 

جمع بندی و نتیجه گیری‌

در این مقاله نکات مهم از اصلی ترین بخش هایی که یک سایت باید آنها را دارا باشد را برسی کردیم. و در قدم اول امیدوار هستیم که شما فردی عملگرا هستید و همین الان مشغول پیاده سازی این موارد شده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا