فیلم آموزش سئو

قیمت پروژه سئو چگونه محاسبه میشود؟ + تعرفه سئو سایت

اگر یک سئو کار باشید که تازه این راه را شروع کرده اید یا یک کارفرما که نیاز به سئو برای سایت خود دارد پیش خود بگویید که فرایند بهینه سازی سایت هیچ هزینه ای ندارد و این کار را میشود به صورت رایگان انجام دادم و تمام کلمات کلیدی مد نظر خود را به صفحه اول گوگل آورد!

یا با دیدگاه دیگری بگویید با هزینه بسیار کمی می‌توانیم در موتور جستجو رتبه مطلوبی را کسب کنیم!
این طرز تفکر که سئو هیچ هزینه ای ندارد و کاملا رایگان است واقعا اشتباه هست حتی ترافیکی هم که به سمت سایت شما قرار هست که بیاد آن هم حتی برای شما رایگان نیست شاید گوگل برای آن ترافیکی که به صورت ارگانیک وارد سایت شما میشود مبلغی را دریافت نکند.

اما شما برای اینکه بتوانید به صورت ارگانیک از موتور جستجو ورودی کسب کنید قرار است هزینه کنید ، تولید محتوا انجام دهید و زمان صرف کنید پس اینطور نیست که یک صفحه بسازید با کلمه کلیدی “آموزش دیجیتال مارکتینگ” فردا در نتایج برتر گوگل نمایش داده بشود.

آیا سئو هزینه دارد؟

بله – شما ارزشمند ترین سرمایه گذاری که انجام میدهید در این پروسه زمان گذاشتن شما بر روی هر پروژه است.

هزینه تولید محتوا که می‌توانید هم به صورت استخدامی و هم به صورت فریلسنری همکاری داشته باشید محاسبه می‌شود.پیشنهاد من به شما برای شروع کار برون سپاری هست یعنی همکاری با فریلنسرها.

چون در این صورت در خرج و مخارج شرکت و یا سازمان خود بسیار صرفه جویی خواهید کرد.

و هزینه دوم بحث سئو خارجی هست که برای اینکه بتوانید سریع تر به صفحات برتر گوگل دست پیدا کنید نیاز به این دارید تا تبلیغات کنید یا رپورتاژ آگهی خریداری کنید تا بتوانید در کلمات دلخواه افزایش رتبه سریع تر نسبت به رقبا داشته باشید.

و اما آخرین سرمایه گذاری شما که مهترین آن است که باید بودجه ای را در خصوص بهینه سازی سایت در این خصوص در نظر بگیرید برای فردی هست که میخواهید پروژه سئو خود را به آن برون سپاری کنید.

بسته به تخصص و حرفه ای بودن هر فرد قیمت هر شخص با شخص دیگری فرق دارد و نمیشود قیمت دقیقی برای این بخش در نظر گرفت.

تعرفه سئو سایت به چه صورت است؟

تعرفه سئو سایت توسط چه کسی تعیین می شود؟

بعد از آماده سازی پروپوزال سئو قیمت پروژه توسط سئو کار به کارفرما اعلام خواهد شد و در صورت تایید کار پیش خواهد رفت.

قیمت سئو به صورت ماهانه چقدر است؟

اگر فقط پیشتبانی سئو باشد اینکه گاهی اوقات مشکلاتی در سرج کنسول ایجاد میشود را شخص حل کند و برسی بهبود سئو داخلی نیازتان رفع می‌شود حداقل وجه پرداختی ماهیانه حداقل ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان می‌باشد و هیچ حداکثری هم برای این کار در حال حاضر تعیین نشده.

جای نگرانی نیست هزینه های بیشتر برای پروژه های سنگین با رقابت بسیار بالا هست پس نیاز نیست به این فکر کنید که برای شروع کار حتما باید خداد تومان پس انداز داشته باشیم تا کار را شروع کنیم.

آیا تعرفه سئو تضمین صددرصدی بهبود رتبه سایت است؟

تعرفه سئو سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

به یاد دارم چند سال پیش که تخصص لازم برای فرایند بهینه سازی سایت را نداشتم قصد داشتیم سایت خودمان که یک سایت آموزشی بود را سئو کنیم و با یک شرکت تماس گرفتیم و شخص پشتبان اعلام کرد هر کلمه ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان.

خوب این واقعا ناجوان مردانه هست که برای یک کلمه سخت که خیلی ساده هست و قرار نیست کار خیلی عجیبی کنیم و به راحتی میاد صفحه یک ، یک مبلیغ را پرداخت کنیم و برای یک کلمه ای شاید ماه ها طول بکشد تا بیاید صفحه ۴-۵ دوباره همان مبلغ را پرداخت کنیم.

جدایی از بحث ناجوان مردانه اصلا قابل اعتماد نیست چنین شیوه قیمت دادنی. هر کلمه بسته به میزان رقابت و سختی تعرفه ای دارد چون هر کدام نیاز به زمان کمتر یا بیشتری دارند پس این درست نیست که قیمت یکسان بدهیم.

امتیاز post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا