فیلم آموزش سئو

۵ افزونه سئو مرورگر chrome برای سئو کارها + ویدئو

 

برای اینکه بتوانیم چاله ها را در تاریکی شب مشاهده کنیم نیاز به یک چراغ قوه داریم تا آن مسیر تاریک را روشن سازیم و از خطر چاله خود را در امان نگه داریم. ابزار های سئو هم به همین صورت است که باعث می‌شود تا ما مشکلات و نواقصی را که نمیتوانیم ببینم را به ما نشان می‌دهد تا آنها را رفع کنیم.

امروز در این مقاله ما قصد داریم با هم به ۵ ابزار برتر سئو بپردازیم و اهمیت هر یک را برای سئو کاران مشخص کنیم.

۱- ابزار Moz Bar

ابزار ماز از نظر من یک ابزار مناسب برای برسی نسبی فرایند سئو خارجی است که با نمره دادن DA و PA اعتبار دامنه و اعتبار هر صفحه از سایت شما را مشخص می‌کند.

برای دانلود این ابزار برای روی اینجا کلیک کنید.

۲- ابزار Seo quake

ابزار سئو کوئک تب های مختلفی دارد که از اطلاعات داخلی صفحه ، لینک های خارجی و داخلی یک صفحه هست تا چگالی کلمات کلیدی به نظرم نصب کردن این ابزار هم ضروری و نیاز است.

برای دانلود این ابزار برای روی اینجا کلیک کنید.

۳- ابزار Fat Rank

بعد از بهینه سازی صفحات و انجام سئو داخلی و سئو خارجی و رعایت سئو محتوا پس از انتشار محتوا وقت آن است ببینم کلمات کلیدی ما در موتور جستجو چه رتبه ای دارد! با ابزار فت رنک میتوانید جایگاه کلمه کلیدی را در موتور جستجو گوگل برسی کنید.

البته رتبه گیری سایت به همین سادگی نیست در شروع کار.

برای دانلود این ابزار برای روی اینجا کلیک کنید.

۴- ابزار Meta Seo inspector

ابزار متا سئو اینسپکتور یک ابزار بی نظیر برای برسی سئو داخلی و سئو فنی سایت هست که ریز به ریز نکات را برسی میکند و اگر مشکل داشته باشد با رنگ قرمز به شما اعلام می‌کند.

برای دانلود این ابزار برای روی اینجا کلیک کنید.

۵- ابزار SimilarWeb

و اما ابزار سیمیلار وب : شما برای اینکه بتوانید ترافیک وب سایت ها را مشاهده کنید میتوانید این ابزار را بر روی مرورگر خود نصب کنید و ترافیک ماهانه سایت ها را مشاهده کنید در ضمن این ابزار بر اساس ترافیک سایت ها را هم رتبه بندی می‌کند.

برای دانلود این ابزار برای روی اینجا کلیک کنید.

جمع بندی و نتیجه گیری

بی شک در این مقاله بهترین افزودنی های سئو برای مرورگر کروم معرفی شد که اگر سئو کار هستید نصب بودن این ابزارها بر روی مرورگر شما حتمی و الزامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا