صرفا جهت اطلاع

فید RSS چیست و چگونه تولید می‌شود؟ + انواع آن

تصور کنید که بتوانید به یک داشبورد وارد شده و آخرین اخبار و رویدادها را از همه وب سایت‌ها، وبلاگ‌ها یا پادکست‌های مورد علاقه خود دریافت کنید.

با فید یا RSS که همان خوراک وب سایت است، این امکان برایتان میسر می‌شود. همه ما می‌دانیم که بررسی روزانه وب سایت‌ها برای مشاهده به‌روزرسانی‌ها دشوار است و زمان زیادی را از ما می‌گیرد. پس قطعاً باید روشی برای باخبر شدن از مطالب جدید وجود داشته باشد. به لطف وجود فیدها این کار امکان‌پذیر است.

لیست عناوین پنهان

فید یا RSS چیست؟

فید چیست

فید یا RSS مخفف Really Simple Syndication است. Rss به پرونده‌هایی گفته می‌شود که به راحتی توسط سیستم با پرونده‌های XML خوانده می‌شوند و به طور خودکار اطلاعات را بروز می‌کنند.

این اطلاعات توسط خواننده فید انجام می‌شود که فایل‌ها و آخرین به روزرسانی‌ها را از وب سایت‌ها به یک فرمت آسان‌تر برای خواندن تبدیل می‌کند.
یک فید، خلاصه‌ها و اعلان‌های به‌روزرسانی را دریافت می‌کند و سپس به مقاله‌ها در صفحه وب سایت مورد علاقه شما پیوند می‌خورد.

این محتوا در زمان کمی توزیع می‌شود، به طوری که نتایج برتر در فید RSS همیشه آخرین مطالب منتشر شده برای یک وب سایت هستند.

در واقع یک فید به شما این امکان را می‌دهد تا مطالب اختصاصی خود را از جدیدترین منابع و موضوعات تهیه کرده و عناوین وب‌سایت خود را تعاملی و بسیار کاربردی ایجاد کنید.

انواع فید

انواع فید

پنج نوع اصلی RSS وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها را ذخیره کرده و از آن بهره بگیرید.

۱. فید سایر رقبا

اگر فعالیتی تجاری دارید و می‌خواهید از فعالیت رقبا مطلع شوید این گزینه مناسب شما است. با افزودن رقبای اصلی خود به RSS، می‌توانید از زمان راه اندازی سایت جدید، انتشار محصول جدید یا استفاده از تاکتیک‌های جدید بازاریابی مطلع شوید.

داشتن این دیدگاه در مورد فعالیت‌های آن‌ها می‌تواند در تعیین کارهایی که برای حمایت یا خنثی کردن اقدامات رقبایتان باید انجام دهید، به شما کمک کند.همچنین می‌توانید ایده‌های خوبی برای رویکردهایی که ممکن است بخواهید در تجارت خود نیز به کار ببرید، بدست آورید.

۲. فید رهبران بیزینس

هر کسب و کاری فراز و نشیب‌های مربوط به خود را دارد. رهبران کارآمد، مدیران و نقش اصلی‌های بازی می‌باشند. آن‌ها کسانی هستند که هر کس هنگام صحبت به آن‌ها گوش می‌دهد.

با استفاده از این رهبران در صنعت و سایت‌های خود و هوشمندانه کار کردن در زمینه فید، موفقیت روز افزون را در صنعت و کسب و کار خود مشاهده خواهید کرد.

وقتی روندهای جدیدی اتفاق بیفتد و تغییرات مهمی برایتان ایجاد شود، شما در خط مقدم خواهید بود. شما می‌دانید که چه زمانی کنفرانس‌ها و مطالب آموزشی تحت حمایت صنعت مرتبط با شما عرضه می‌شوند.

همچنین شما می‌توانید یکی از اولین کسانی باشید که از فرصت‌های یادگیری و بازاریابی، صحبت می‌کند.

۳. اخبارهای Trend

با مشاهده خبرهای trend می‌توانید ایده‌های خوبی کسب کنید. شما می‌توانید در هر زمینه‌های بازاریابی، فروش مویرگی، سرگرمی، سبک زندگی و هر موضوعی که به آن علاقه‌مند هستید، خبرهای مربوط به آن را تماشا کنید.

نکته قابل توجه در مورد تماشای trend این است که آن‌ها اغلب باعث نوآوری در تجارت و کسب و کار می‌شوند، حتی اگر شرکت شما بسیار متفاوت باشد و کاملاً در یک صنعت فعالیت کند بازهم trend ها تأثیر بسزایی در پیشرفتتان خواهند داشت.

۴. اطلاعات مربوط به بازاریابی

اگر کسب و کاری دارید، عاقلانه است که حداقل در چند زمینه برای آن بازاریابی کنید. شما می‌توانید در سایت‌های جدید، استراتژی‌های تبلیغاتی بروز و راه‌های جدید بازاریابی اطلاعات مربوطه را به‌دست آورید.

هیچ یک از ما، به صورت جداگانه، قادر به پیگیری همه فرصت‌های جدید نیستیم، اما می‌توانیم تلاش دیگران را با همراهی با آن‌ها در زمینه فید مهار کنیم.

۵. فیدهای الهام بخش و خلاق

فیدهای الهام بخش اغلب شامل نقل قول‌ها، تصاویر خلاقانه، طراحی مبلمان، کارهای هنری (به ویژه کارهای شیشه‌ای و سفالی) می‌شوند.

شما نه تنها در مورد هر یک از این صنایع چیزهای جالبی می‌آموزید، بلکه می‌توانید از آن‌ها ایده گرفته و با استفاده از آن‌ها کسب و کار خود را داشته باشید. همچنین بازدید از این صفحات و مطالب می‌تواند ذهن شمارا برای خلق ایده‌های جدید آماده کند.

مزایا و معایب فیدها

اگر با تصمیم در مورد پیاده‌سازی یا عدم استفاده از فید رو به رو هستید، می‌توانید نکات مثبت و منفی زیر را بررسی کنید و در بیزینس خود از آن‌ها استفاده کنید.

مزایا فیدها

مزایا فیدها

۱. باعث صرفه جویی در وقت می‌شوند

RSS با صرفه جویی در وقت کاربران می‌تواند بدون نیاز به مراجعه به هر وب سایت، فیدها را به سرعت اسکن کند. سپس مشترکان می‌توانند با کلیک بر روی هر موردی که به آن علاقه دارند، اطلاعات بیشتری کسب کنند.

۲. به روز رسانی به موقع

فیدها به صورت دقیق و به موقع اطلاعات را به روز رسانی می‌کنند. RSS ها هر زمان که اطلاعات جدیدی به آن‌ها ارسال می‌شود، به طور خودکار خود را به روز می‌کنند.

بنابراین اطلاعات مشترکین شما از طریق RSS خوان یا گردآورنده اخبار خود دریافت می‌شود.

۳. بدون اسپم

RSS فاقد هرگونه هرزنامه است. کاربران برای دستیابی به اطلاعاتی که در واقع به آن‌ها علاقه دارند، لازم نیست نگران عبور از اسپم باشند زیرا به هیچ عنوان قرار نیست که با اسپم‌ها مواجه شوند.

۴. انتخاب کردن

فید آنچه را که می‌خواهد، می‌بیند و اطلاعاتی را که مورد پسند خود است، دریافت می‌کند. با دانستن اینکه فیدها کنترل کامل دارند و نیازی به ارائه اطلاعات شخصی برای اشتراک ندارند، احتمال انتخاب اطلاعات توسط RSS بیشتر می‌شود.

۵. لغو اشتراک آسان

لغو اشتراک در فید نیز آسان است. اگر اطلاعات موجود در RSS مورد نظر کاربر نباشد، می‌تواند به راحتی RSS feed را از RSS خوان یا گردآورنده خود حذف کرده تا اشتراک را لغو کرده کند.

۶. کانال ارتباطی جایگزین

RSS یک کانال ارتباطی جایگزین برای کسب و کار شما فراهم می‌کند. هرچه کانال‌های بیشتری ارائه دهید فرصت‌های بیشتری برای ارتباط با مشتریان و مخاطبان بالقوه خود خواهید داشت.

۷. مخاطبان را از طریق سندیکا گسترش می‌دهد

ماهیت RSS این است که به طور خاص برای سندیکا (به عنوان مثال انتشار توسط دیگران) طراحی شده است. و سندیکا می‌تواند دامنه شرکت را گسترش داده و برند یا نام تجاری شرکت را تقویت کند.

۸- می‌تواند بک لینک‌ها را افزایش دهد

وقتی یک RSS به صورت سندیکایی تولید می‌شود، می‌تواند تعداد بک لینک به وب سایت اصلی را افزایش دهد. همچنین می‌تواند پیوندهای ورودی مضاعفی داشته باشد که اغلب به رتبه‌بندی بهتر وب سایت در رتبه‌بندی جستجوی ارگانیک کمک می‌کند.

۹. بهره‌وری را افزایش می‌دهد

فید بهره‌وری را افزایش می‌دهد. RSS به افراد اجازه می‌دهد پست‌ها و عناوین جدید را به سرعت اسکن کنند و فقط وقت خود را موارد مورد علاقه خود بگذرانند.

۱۰. رقابت

چه تصمیم به پیاده‌سازی RSS داشته باشید یا نه، رقبای شما این کار را خواهند کرد. بنابراین یکی از راه‌های رقابت‌پذیری، پیاده‌سازی RSS و سایر فناوری‌های وب است و اجازه نمی‌دهد رقیب شما از شما جلوتر باشد.

معایب فیدها

معایب فیدها

۱. هنوز به طور گسترده تصویب نشده است

خارج از محافل فنی، RSS هنوز به طور گسترده پذیرفته نشده است. در حالی که محبوبیت روزافزونی پیدا کرده است، اما هنوز به عنوان یک فناوری اصلی شناخته نشده است.

۲. مطالب به راحتی کپی می‌شوند

فارغ از اینکه این را بخواهید یا خیر، محتوای موجود در یک فید به راحتی قابل کپی، انتشار و تکثیر است. تعداد کمی از مخاطبان به حق کپی رایت مطالب موجود در RSS احترام می‌گذارند.

۳. پیگیری کاربران کار دشواری است

ردیابی دقیق تعداد مشترکینی که یک RSS را می‌خوانند، بسیار دشوار است. دلیل دشواری آن نیز به این دلیل است که RSS، گسترده‌ترین سندیکای ممکن است.

۴. تشخیص منشأ فید دشوار است

گاهی اوقات تشخیص منشأ یک RSS دشوار است. هنگامی که یک مورد به صورت سندیکایی است، منبع آن همیشه نشان داده نمی‌شود. معیارهای موجود در rss همیشه بازتاب دهنده ترافیک دریافتی نیستند.

جوانب مثبت و منفی اجرای فید به عنوان یک کانال ارتباطی را ارزیابی کنید و تعیین کنید که آیا مزایای آن بیشتر از خطرات موجود در شرایط شما است یا خیر.

ابزارهای ایجاد فید

ایجاد فید

RSS در اصل با یک وب سایت عادی تفاوت چندانی ندارد. در واقع، آن‌ها از یک نظر یکسان هستند: هر دو پرونده متنی ساده در وب سرورها هستند.
RSS از چارچوب توصیف منابع کنسرسیوم (RDF) به عنوان راهنما برای نحوه خواندن فایل از یک گردآورنده فید استفاده می‌کند.

RDF بر اساس زبان نشانه‌گذاری توسعه‌پذیر (XML)، با زبان نشانه‌گذاری ابرمتن (HTML) تقریباً یکسان است.RDF زبانی برنامه‌نویسی است که از آن برای وب سایت‌های معمول استفاده می‌شود.

برخلاف برنامه‌نویسی کامپیوتر، بیشتر آن به زبان نشانه‌گذاری شامل قرار دادن برچسب‌ها در اطراف نسخه موجود است. مرورگر وب در رایانه شما می‌داند که چگونه این برچسب‌ها را تفسیر کند، زیرا بر اساس مجموعه‌ای از استانداردهای پذیرفته شده در صنعت است.

مانند HTML، RSS نیز استانداردی است که توسط انواع مرورگرهای وب و گردآورنده‌هایی که فیدها را نمایش می‌دهند، قابل خواندن است تا بتوان آن‌ها را به راحتی اسکن کرد.

از آنجا که RSS مبتنی بر XML است، این سند حاوی اطلاعاتی است که به جمع کننده‌ها می‌گوید در چه مکانی استانداردها را بر اساس آن جستجو کند.

برچسب‌های RSS به گردآورنده‌های شما می‌گوید که چگونه فید را بر روی صفحه نمایش خود نمایش دهند. علاوه بر اندازه قلم و سایر جزئیات، برچسب‌های RSS همچنین شامل نام سازنده فید، تاریخ انتشار آن، تاریخ به روز رسانی اطلاعات و مطالب مفیدتری هستند.

این مطالب که به شما کمک می‌کند تا تصمیم بگیرید که کدام مقاله را انتخاب کرده و آن را به طور کامل بخوانید.

بنابراین اگر بخواهید یک RSS را به وبلاگ خود اضافه کنید چه اتفاقی می‌افتد؟ بسیاری از ابزارهای متداول وبلاگ‌نویسی مانند Blogger، Vox، Movable Type و WordPress این امکان را دارند که وبلاگ شما را به صورت RSS و بدون نیاز به یادگیری نحوه نوشتن کد، به اشتراک بگذارند.

این برنامه‌های وبلاگ نویسی، شامل همه مواردی است که برای انتشار مطالب شما مورد نیاز است مانند: آدرس، عنوان، توضیحات متا و سایر اطلاعات لازمی که همه آن‌ها برای شما در این ابزارها گنجانده شده است.

البته سایر وب سایت‌هایی که با سیستم‌های اختصاصی خود اطلاعاتی را منتشر می‌کنند، باید RSS را در کد وب خود قرار دهند. شما نیز می‌توانید این کار را انجام دهید. ولی این کار نیازمند یادگیری نوشتن به زبان برنامه‌نویسی دارد.

اگر قبلاً زبان‌هایی مانند C # را آموزش دیده باشید، احتمالاً فردی هستید که ترجیح می‌دهید فید خود را با استفاده از سی شارپ بنویسید.

معرفی ابزارها

۱. elink. io

اگر به دنبال ابزاری مدرن و دارای ویژگی‌های خاص هستید، باید elink. io را بررسی کنید. با استفاده از این ابزار، شما می‌توانید تعداد نامحدودی از RSS ها را انتخاب کنید و مطمئن شوید که هرگز محتوای جدید منتشر شده مورد علاقه‌تان را از دست نخواهید داد.

کاربران همچنین می‌توانند این فیدها را در وب سایت خود جاسازی کنند تا، به صورت پویا و بی‌درنگ با به‌روزرسانی مطالب، وب سایت شما را با محتوای جدید تازه نگه دارند.

یکی از بهترین ویژگی‌های elink امکان جستجو و ویرایش قطعات محتوا برای افزودن صدای شماست. مقالات را بر اساس کلمات کلیدی و منابع به راحتی فیلتر کرده و جستجو کنید و دقیقاً همان چیزی را که می‌خواهید پیدا کنید.

هنگامی که اعلان شما پر شد، می‌توانید روی هر عنوان کلیک کنید و کل مقاله را در وب سایت اصلی بخوانید. elink با داشتن یک رابط بی‌دردسر، تمرکز خود را بر روی محتوایی که می‌خوانید قرار می‌دهد.

علاوه بر اینکه این ابزار یک RSS خوان عالی است، یکی از بهترین ابزارهای محتوای موجود است. شما می‌توانید از elink برای بسته‌بندی مقالات به طور مستقیم از RSS استفاده کرده و خبرنامه‌های ایمیل خود را ایجاد کنید.

شما می‌توانید عنوان‌ها، توضیحات و تصاویر را به روز کنید تا صدای خود را به محتوایی که به اشتراک می‌گذارید اضافه کنید. حتی می‌توانید محتوای خود را پس از انتشار به روز نگه دارید.

همه این امکانات در این ابزار خلاصه شده‌اند. elink نه تنها یک تولید کننده و ایجاد کننده فید است، بلکه همچنین یک ابزار عالی برای تولیدکنندگان محتوا و متصدیان آن است.

برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید.

ویژگی‌های جالب elink:
 • RSS خوان و ناشر دقیق و بدون حواس پرتی
 • قابلیت لینک کردن خبرنامه‌ها
 • کاربری آسان و راحت
 • هماهنگ شده با افزونه کروم

۲. FetchRSS

ابزار بعدی که می‌خواهیم معرفی کنیم، FetchRSS است. این ابزار، یک خالق RSS ساده و در عین حال موثر است.FetchRSS به شما امکان می‌دهد تا از هر صفحه وب فید ایجاد کنید. شما می‌توانید این کار را از سایت‌های توییتر، YouTube، Soundcloud، پست‌های فیس بوک و غیره شروع کنید.

برای این کار، URL مورد نظر را وارد کرده و enter را بزنید! پس از اینکه RSS خود را تنظیم کردید، FetchRSS به طور خودکار به روز می‌شود.هر زمان که محتوای جدیدی در وب سایت مورد علاقه شما ارسال شود، فید شما با محتوای تازه به روز می‌شود.

اگر به دنبال یک تولید کننده RSS سریع و آسان هستید، FetchRSS همه جوانب در نظر می‌گیرد.

برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید.

ویژگی‌های جالب FetchRSS:
 • ایجاد کردن فید از طریق eBay، SoundCloud و غیره
 • افزودن فید به وبسایت‌هایی که فاقد آن هستند
 • کاربری بسیار ساده

۳. The Old Reader

مانند اکثر سازندگان RSS، The Old Reader با افزودن پیوندهایی به وب سایت‌ها یا نشریاتی که می‌خواهید از آن‌ها محتوا استفاده کنید، کار می‌کند.
این ابزار کاربردی، تمامی نیاز شما را در زمینه فید برطرف می‌کند.

شما می‌توانید محتوای خود را با توجه به علاقه خود، سازماندهی کرده و لیست خواندن خود را بر اساس ترجیح خود تفکیک کنید.
بیش از ۵۰۰۰۰۰ نفر اخبار خود را از طریق The Old Reader می‌گیرند، و این یک انتخاب عالی است.

حساب Facebook یا Google خود را با The Old Reader متصل کنید و بلافاصله می‌توانید آنچه را که دوستانتان می‌خوانند یا توصیه می‌کنند بخوانید یا مشاهده کنید.
این جنبه اجتماعی برنامه به برخی دیگر از ابزارهای این لیست برتری می‌بخشد. هنگامی که حساب‌های شبکه‌های اجتماعی شما به The Old Reader متصل شد، می‌توانید دوستان و اعضای خانواده خود را نیز دنبال کنید و وبلاگ‌ها، سایت‌ها و کانال‌های جدیدی را جست و جو کنید.

مطمئن نیستید چه بخوانید؟ برگه «روند» را در این ابزار بررسی کنید تا ببینید سایر کاربران The Old Reader چه چیزهایی را می‌خوانند و توصیه می‌کنند.

ویژگی‌های جالب The Old Reader:
 • داشتن جنبه اجتماعی
 • ابزاری پرطرفدار برای کشف محتوای جدید
 • موجود بودن تقریباً در همه سیستم عامل‌ها و دستگاه‌ها.

۴. Feedreader

Feedreader جایگزین Feedly:

Feedreader ده‌ها سال است که وجود دارد و هنوز هم کار خود را به درستی انجام می‌دهد. Feedreader که ایجادکننده یا تولیدکننده فید می‌باشد، به شما امکان می‌دهد پیوندهایی را به وب سایت‌های مورد علاقه خود اضافه کنید و مطالب به روز شده را در یک مکان بخوانید.

هر زمان محتوای جدیدی در دسترس باشد، Feedreader آن را از طریق اعلان دسک تاپ به شما یادآوری می‌کند.این ابزار «مشاهده» به شما امکان می‌دهد هضم RSS هر سایت را قبل از مشترک شدن در آن پیش نمایش کنید و همچنین منابع خبری جایگزین بیشتری را براساس علایق خود پیشنهاد دهید.

این ابزار با ۴ تم مختلف برای انتخاب بسیار قابل تنظیم است. جدا از منابع خبری، می‌توانید پادکست‌ها را نیز مستقیماً از برنامه Feedreader گوش دهید.

ویژگی‌های جالب FeedReader:
 • همگام بودن با Feedly، Inoreader، The Old Reader و ابزارهای دیگر
 • ایجاد برچسب‌ها و پیگیری مطالب خود
 • استفاده رایگان

۵. Feedly

Feedly به شما امکان استفاده از پادکست‌ها، فیلم‌های YouTube و موارد دلخواه خود را می‌دهد.اگرچه این یک برنامه عالی برای مخاطبین است، اما جذابیت واقعی آن وقتی برای همکاری با تیم استفاده می‌شود، نمایان خواهد شد.

فیدلی یک دستیار با هوش مصنوعی به نام لئو دارد که فید شما را بهینه کرده و به شما در صرفه جویی در زمان کمک می‌کند.لئو می‌تواند تمام مقالات شما را بخواند و براساس عادات خواندن شما، مطالب را در اولویت قرار دهد.

همچنین می‌توانید کلمات کلیدی را تنظیم کنید که Leo می‌تواند به دنبال آن‌ها باشد یا روندهایی را که می‌خواهید در آن بالا بمانید را در تنظیمات آن قرار دهید.

ارتقا این ابزار به نسخه Pro آن به شما این امکان می‌دهد تا یادداشت‌ها و موارد برجسته را به محتوای خود اضافه کنید، در فیدهای خود سرچ کنید، هشدارهای کلمات کلیدی Google و موارد دیگر را نیز دریافت کنید.

کارمندان برای همکاری تیمی، می‌توانند از Feedly استفاده کنند و همچنین قادر هستند تا تابلوهای مشترکی ایجاد کرده و آن را به محتوای مورد نظر خود اضافه کنند.

Feedly برنامه‌های مطابق با سیستم عامل‌های Android و iOS را نیز دارد که شما می‌توانید با استفاده از آن، چه در خانه و چه در سفر به آن دسترسی داشته باشید.

ویژگی‌های جالب Feedly:
 • ذخیره مقالات برای استفاده‌های بعدی
 • داشتن دستیار هوش مصنوعی
 • اشتراک و پیدا کردن محتوای جدید

۶. Inoreader

آخرین ابزاری که در لیست تولیدکننده‌ها یا سازندگان RSS شگفت‌انگیز وجود دارد، Inoreader است. با حالت کشف Inoreader، کانال‌های پخش و بسته‌های اشتراک تولید شده توسط کاربر، یافتن مطلبی جالب برای خواندن، جزء حداقل نگرانی شما خواهد بود.

Inoreader به شما این امکان را می‌دهد که از جستجوی توییتر، صفحات فیس بوک، وبلاگ، پادکست، حتی خبرنامه‌های ایمیل استفاده کنید.

Inoreader با یک رابط کاربری ساده و تعاملی، پشتیبان ۲۴ساعته فید است. با کلیک روی دکمه چشم در گوشه بالا سمت راست می‌توانید نمای خواندن را تغییر دهید.
شما می‌توانید به صورت رایگان در فیدهای نامحدود مشترک شوید و RSS خود را برای هر مدت که می‌خواهید بایگانی کنید.
Inoreader همچنین دارای نسخه‌های iOS، Android و نسخه Windows Phone است که به شما امکان می‌دهد حتی در مواقعی که مشغول کار هستید، یک تجربه خواندن عالی را داشته باشید.

ویژگی‌های جالب Inoreader:
 • کنترل کلمات کلیدی
 • بی‌صدا کردن مطالب نامربوط
 • دارای گزینه حالت شب

۷. Feedspot

Feedspot به شما اجازه می‌دهد تا همه وبلاگ‌های مورد علاقه خود مانند: کانال‌های YouTube، پادکست‌ها و RSSهای جذاب را از یک مکان واحد بخوانید.
با ویژگی‌های ترکیبی خبرنامه، می‌توانید چندین خبرنامه را با هم ترکیب کرده و برای آسان خواندن آن، یک خبرنامه تک فرمی و طولانی دریافت کنید.

Feedspot با نظارت بر برند، به شما کمک می‌کند تا نام برند، محصولات، کلمات کلیدی، نویسندگان، رقبا یا هر موضوع دیگری را ردیابی کنید.بیش از یک میلیارد منبع از جمله وبلاگ‌های برجسته، مجلات و حتی کانال‌های YouTube را بوسیله Feedspot می‌توانید رصد کنید.

همچنین می‌توانید جستجوهای خود را فقط برای عنوان فیلتر کنید یا کل مقاله را جستجو کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های خوب در Feedspot «پایگاه داده تماس با رسانه» آن است که با کمک به نام تجاری شما در ارتباط با اینفلوئنسرها، وبلاگ نویسان معتبر، یوتیوبرها و غیره، تلاش‌های شما را برای بهبود ارتباطات تسریع می‌کند.

با بهره گیری از این ابزار لیستی از اینفلوئنسرهای هدفمند را در محل خود دریافت کنید و کمپین‌های بازاریابی خود را چند برابر با Feedspot بهبود بخشید.

ویژگی‌های جالب Feedspot:
 • نظارت بر کلمات کلیدی، برند، محصول و رقبا
 • دسترسی به بیش از ۲۵۰ هزار وبلاگ‌نویس، یوتیوبر، و اینفلوئنسرهای اینستاگرام

جمع بندی و نتیجه گیری

همان‌طور که می‌دانید فناوری‌های جدید با هدف صرفه جویی در زمان و بهبود عملکرد تکنولوژی و… به وجود می‌آیند. این فناوری‌ها هر روز همراه آپدیت‌های جدید ارائه می‌شوند.

فید نیز یکی از فناوری‌هایی محسوب می‌شود که باعث صرفه جویی در زمان بهتر شدن عملکرد وب سایت و افزایش بازدید وب سایت‌های شما می‌شود.

با بهره گیری از فیدها و ابزارهایی که شما را در این مسیر کمک می‌کنند، همواره با مطالب و عناوین خبری دلخواه خود بروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا