آموزش دیجیتال مارکتینگ

تیزر تبلیغاتی چیست؟ + آموزش ساخت تیزر تاثیر گذار

ساخت و ایجاد تیزر یک نوع دیگر از روش های تبلیغات است که به کمک آن میتوانید محصول ، خدمت ، کالا ، برند و هر چیزی را که دارید را به مشتری بالقوه و بازار هدف خود معرفی کنید.

ساخت تیزر یک روش مرسوم و نسبتا پاسخگو در بازار ایران می‌باشد و شما می‌توانید به کمک آن محصولات خود را به بازار معرفی کنید و از افزایش فروش بهره ببرید.

اما فقط به همین سادگی نیست شما باید خیلی از پارامتر هارا بدانید و آن ها را رعایت کنید مثل اینکه برای ساخت یک تیزر به چه چیز هایی نیاز دارید که ما در این مقاله از بلاگ مهدی عراقی به تمامی جوانب پرداخته ایم در ادامه با من همراه باشید تا باهم همه موارد و جوانب را برسی کنیم.

تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر تبلیغاتی چیست

به تبلیغاتی که اصولا با هدف آگاه کردن مشتریان و مخاطبان تهیه می‌شوند و معمولا در قالب ویدیو، عکس و …. هستند تیزر تبلیغاتی گفته می‌شود.

از خصوصیات بارز این تبلیغات می‌توان به کوتاه و مختصر بودن آن‌ها اشاره داشت. هدف استفاده از تیزر‌های تبلیغاتی، تاثیرگذاری بر مشتری و افزایش آن‌ها است و در نهایت این کار منجر به مضاعف شدن فروش خواهد شد.

در ساختن تیز تبلیغاتی حتما به مخاطب شناسی باید توجه شود. در این مورد شما باید مخاطب هدف خود را مشخص کنید و به عنوان مثال بدانید برای چه قشری از مردم جامعه تیزر تبلیغاتی می‌سازید ؟ مخاطب هدف شما پیر است یا جوان؟ دقیقا باید مراجل پرسونا هدف را طی کنید و …. .

چرا تیزر‌های تبلیغاتی همچنان محبوب هستند؟

تیزر‌های تبلیغاتی

ایجاد احساس درگیری

یک تیزر تبلیغاتی به مخاطبان شما این امکان را می‌دهد که احساس کنند هدف شما همانند یک راز می‌باشد و ایجاد این حس کنجکاوی و سرگرمی مخاطبان شما را هیجان زده خواهد کرد.

شما در این مسیر تنها بخشی و نه همه‌ی اطلاعات را با آنها به اشتراک می‌گذارید. با این کار مخاطبان شما تحریک می‌شوند تا در مورد شما بیشتر بدانند و این کار در نتیجه منجر به افزایش اعتماد به شما و در نهایت فروش خواهد شد.

این همانند وقتی است که در یک جمعی از همکاران شخصی به شما راز و راه رسیدن به ثروت را به شما می‌گوید. در صورتی که دیگر همکاران شما در آن محل دوست دارند این مورد را بدانند و شما از دانستن این قضیه احساس غرور می‌کنید.

ترقیب به پیش‌بینی

تیزر‌ها حس کنجکاوی و حدس و گمان را افزایش می‌دهند. همچنین اکثرا تمایل به پیش‌بینی و قضاوت انتهای ماجرا را دارند. پیش بینی بیش از نیمی از لذت است!

به همان دلیلی که در عید نوروز حس و حال خوب را پیش بینی می‌کنیم و گمان می‌کنیم چه اتفاقات خوبی در آینده رخ می‌دهند، تیزر‌های تبلیغاتی تأثیر جذب همان هیجانات و انتظارات را دارند.

ایجاد مشارکت اجتماعی

یک تیزر تبلیغاتی، مردم را به گفت و گو وا می‌دارد و مشارکت اجتماعی را به نحوی ایجاد می‌کند که سایر مطالب از پس تعامل با مخاطب تا این حد بر نمی‌آیند.

این کار در مخاطب حس برانگیختگی و هیجان ایجاد می‌کند و او را یک قدم به سمت شما نزدیک می‌کند. این کار می‌تواند ثبت نام، بازدید و یا خرید از شما باشد.

اگر شما تیزر خوب و با کیفیتی بسازید، مخاطب به شما چیزی بیشتر از یک صاحب کسب و کار نگاه می‌کند و با شما دوست می‌شود. این کار اگر اتفاق بیافتد، شما قدم بسیار بزرگی را در زمینه جلب اعتماد آن‌ها برداشته‌اید و آینده‌ای موفق خواهید داشت.

لذت بخش بودن

حس خوب را به مخاطب خود انتقال دهید و باعث شوید حداقل در زمانی که تیزر شما را مشاهده می‌کند، احساس رضایت داشته باشد و از آن لذت ببرد.

با این کار حداقل شما انرژی خوب و مثبتی را به سمت او فرستاده‌ای و مطمئن باشید با این کار، شما غوغایی در زمینه برند‌سازی و شهرت خود برپا خواهید کرد.

انواع تیزر‌های تبلیغاتی ؟

انواع تیزر‌

رئال

از کلمه (Real ) نشات گرفته و به معنی واقعی است. در حقیقت دقیقا همان موردی است که شما مشاهده می‌کنید. بدون استفاده از هیچ چیز غیر واقعی، این تیزر تبلیغاتی ساخته می‌شود.

البته این مورد را نیز باید بگوییم که در این مدل از ساخت تیزر، در پس زمینه تغییرات و انواع ادیت نیز می‌توانند سهیم باشند.در تیزر رئال، بازیگران تماما انسان هستند و این نوع از تبلیغات در سال‌های اخیر ترند شده‌اند.

در این نوع از تیزر تبلیغاتی محدودیت سنی معنای خاصی نداشته و بازده زیادی نیز دارد.

انیمیشن

در این قسمت وارد دنیای تکنولوژی و گرافیک خواهیم شد. کاربرد این تیزر به ساخت تصاویر متحرک برای برنامه‌های کودک بر می‌گردد. بعد‌ها استفاده از این نوع تیزر تبلیغاتی نیز در بین دیگر مدل‌های تبلیغات رایج شد.

این تیزر دارای جذابیت خاصی برای محدوده سنی جوان و نوجوان دارد و البته بزرگسالان هم از این تیزر کم استقبال نکرده و جذب آن می‌شوند.

رئال انیمیشن

اگر دو مورد بالا یعنی ” انیمیشن ” و ” رئال ” را خوب مطالعه کرده باشید حتما یک پس زمینه و عقبه از این مورد در ذهن شما شکل گرفته است. بله این سبک همانطور که از نامش پیداست ترکیبی از سبک تبلیغاتی رئال و انیمشن است.

نام این تیزر تبلیغاتی دقیقا ویژگی‌های دو سبک قبلی را نیز یدک می‌کشد و ترکیبی از اجسام و اشیای واقعی با موارد انیمیشنی افزوده است. هدف از ساخت این مجموعه تیزر‌ها جلب توجه قشر نوجوان می‌باشد.

موشن گرافیک

موشن گرافیک به ترکیب انیمیشن، گرافیک و متحرک سازی آن گفته می‌شود.در حال حاضر هم طرفداران خاص خود و بسیاری را سراسر دنیا دارد و غیر از تبلیغات در معرفی برنامه‌ها، سریال و فیلم‌ها قابل مشاهده هستند. مهارت بکار گرفته شده در این تیزر تبلیغاتی تصویر سازی است.

قبل از ایجاد این نوع کار و دست به کار شدن، باید با سناریو یا به اصطلاح برنامه کاری خود شروع کنید. هدف را مشخص کرده و شخصیت هر کارکتر را دقیق تعیین کنید. با این کار تعامل بهتری خواهید گرفت. بیشتر از این سبک تبلیغاتی در بستر شبکه و اینترنت استفاده می‌شود.

استاپ موشن

گران‌ترین این سبک‌های تبلیغاتی را به شما معرفی می‌کنیم . در عبارتی ساده، سطح حرفه‌ای‌تر از موشن گرافیک، استاپ موشن است. با این تفاوت که این سبک و تکنیک تمایل بیشتری به فیلم‌سازی و تلویزیون دارد.

در این سبک تیزر تبلیغاتی از یک سوژه فیلم برداری می‌کنند و حرکات آن را ضبط می‌کنند. دقیقا مانند دوران مدرسه! زمانی که یک کارکتر را در چندین صفحه به تصویر می‌کشیدید و با ورق زدن صفحات یک حرکتی را به نمایش می‌گذاشتید.

 

کاربرد تیزر‌های تبلیغاتی؟

کاربرد تیزر‌

در تلویزیون

کاربرد این نوع از تبلیغات معرفی شرکت‌ها، ارگان‌ها و محصولات است که جایگاه خاصی در بین مخاطبان تلویزیون دارد. در این تیزر‌های تبلیغاتی باید خلاقیت را پیشه کار دانست و نهایت استفاده را از آن داشت. در آخر هم با بهترین کیفیت باید کار را ادامه داد تا در معرض دید مردم قرار بگیرد.

این تبلیغات معمولا بین ۳۰ ثانیه تا ۲ دقیقه هستند و در آن از موسیقی و تصاویر خاص و متفاوت برای ایجاد تعامل با مخاطب باید استفاده شود. مقصود از این کار معرفی خدمات و محصول مورد نظر می‌باشد و نقاط قوت باید حتما بلد شوند.

این سبک از تیزر‌های تبلیغاتی زیر مجموعه نوع ” رئال ” می‌باشند و در برخی از موارد از ” انیمشن ” نیز در آن استفاده می‌شود.

مستکم کردن رتبه

این سبک تبلیغات بیشتر در بین تولید کنندگان محصول و کارگردانان فیلم‌های سینمایی رایج می‌باشد. در این نوع سبک هدف، مستحکم کردن جایگاه بین رقبا می‌باشد. مثلا همه‌ی ما برند زر ماکارون را می‌شناسیم.

اما برای باقی ماندن در اذهان مشتریان ومخاطبین باید به صورت مدادوم تبلیغات خود را داشته باشد تا جایگاه و رتبه خود را بین رقبا و مشتریان حفظ کند.

این تیزر‌های تبلیغاتی حداکثر ۳۰ ثانیه هستند و معمولا داستان سرایی می‌کنند تا در پایان تیزر محصول را معرفی کنند. که هدف از این کار ایجاد درگیری بین محصول و مخاطب است و ماهیت و هویت محصول را نشان می‌دهد.

معرفی کمپین‌های حضوری و تخفیف‌

از موارد دیگری که تیزر‌های تبلیغاتی به آن منظور استفاده می‌شوند، معرفی کمپین و تخفیفات هستند. در این سبک رویداد خاص مانند نمایشگاه‌ها و تبلیغات برای آنها ارائه می‌شوند و اطلاع رسانی گسترده صورت می‌گیرد.

همچنین زمانی که برای مجصول و یا فروش خدماتتان تخفیف‌های قابل توجهی در نظر می‌گیرید می‌توانید از این نوع تیزر‌های تبلیغاتی نیز بهره بگیرید.

این نوع از تبلیغات حداقل ۳۰ ثانیه و حداکثر ۱ دقیقه هستند و از نوع رئال و موشن گرافیک محسوب می‌شوند. مقصود این کار نیز بیان هدف شما به صراحت و شفاف ترین نوع ممکن است.

فروش تخصصی محصول و خدمات

روش و راه‌های بسار زیادی برای فروش و ارائه محصول و خدمات وجود دارد. ولی برای تخصصی و حرفه‌ای ارائه دادن کار ، بهتر است از تیزر تبلیغاتی استفاده شود. در مورد ایجاد این نوع تیزر نیز باید مخاطب هدف را شناسایی کرده و روی آن‌ها کار کنید تا مطلوب ترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

این مورد را نیز با خود به یاد داشته باشید که نوع محصول و نوع مخاطب ارتباط بسیاری باهم دارند.طول مدت این تیزر تبلیغاتی نیز حداقل ۳۰ ثانیه تا حداکثر ۱ دقیقه می‌باشد. برای این کار از انیمیشن و موشن گرافیک استفاده می‌کنند تا مزایای اصلی محصول یا خدمات را معرفی کنند.

مراحل ساخت تیزر‌ تبلیغاتی ؟

مراحل ساخت تیزر‌ تبلیغاتی

برای ساخت یک تیزرتبلیغاتی اصولی همراه ما باشید تا مراحل آن را بررسی کنیم.

ارسال پیامی ساده در عین حال مفید

همانطور که می‌دانید مدت زمان تیزر تبلیغاتی حداقل ۱۵ ثانیه و حداکثر ۲ دقیقه است. به همین دلیل شما باید پیام تبلیغاتی مورد نظر و هدفتان را در این بازه زمانی ارسال کنید.

شما باید در زمانی کم یک پیام ” واحد ” را ارسال کنید که مخاطبان گمراه نشود. این درست نیست که در مدت زمان بسیار کم پیام‌های زیادی را برای آن‌ها ارسال کنید. این کار باعث از بین رفتن بازدهی شما می‌شود.

شما باید هدف خود را از این کار مشخص کنید . بدانید دقیقا برای چه می‌خواهید این کار را انجام دهید.

یک سناریو داشته باشید ( داستان کوتاه )

در هر تیزر می‌توان یک داستان یا سناریو‌ی پشت آن را دریافت کرد. سناریو‌ای که شما برای تبلیغات خود در نظر دارید باید جذاب و بی‌نقص باشد.

در حین اینکه این موارد را رعایت می‌کنید باید در نظر داشته باشید که سناریو شما با بودجه مدنظرتان مطابقت دارد و زمان تیزر نیز باید به درستی انتخاب شود. در نهایت باید بازده این تبلیغات را هم مدنظر قرار دهید که برای شما مفید واقع خواهد شد یا خیر.

دکوپاژ

برای نتیجه گرفتن در تیزر تبلیغاتی باید هدفمند و بررسی شده پیش رفت. باید برای بهترین شدن کارتان بهترینتان را برای آن بگذارید و تمامی ابزار و وسایل را مهیا کنید.

برای این کار باید لوکیشنی مناسب، نور، صدا ، تصویر و …. همه‌ی این موارد را آماده سازی کنید و مطلوب ترین نتیجه را برای خود داشته باشید.

لوکیشن

قبل از نهایی کردن دکوپاژ باید محلی مناسب برای فیلم برداری و یا ایجاد تیزر پیدا کرده یا بسازید. لوکیشن که به درستی انتخاب شود ، مواردی مانند نورپردازی، تصویر برداری و صدا هم مشخص خواهند شد.

بهتر است لوکیشنی در فضای بسته مهیا و پیدا کنید. فضای باز مشکلات فراوانی دارد از جمله نور و عابرین پیاده و …. را دارند.

بودجه

هزینه‌ای که شما بابت تیزر و تبلیغات کنار می‌گذارید، شامل لوکیشن، بازیگر، خدمات، ایاب ذهاب و …. هستند. بهترین بازدهی با داشتن خلاقانه ترین ایده‌ها صورت می‌گیرد.

انتخاب بازیگر

باید همیشه مناسب ترین افراد را برای ساخت تیزر تبلیغاتی انتخاب کنید. هیچوقت کمیت را فدای کیفیت نکنید و زمان بگذارید . اگر افرادی را می‌شناسید که می‌توانند به شما کمک کنند حتما از آن‌ها برای انتخاب بازیگر استفاده کنید.

تفاوت بین تیزر و تریلر ( آنونس )

برای معرفی و ساخت یک محصول، بهترین راه استفاده و ساخت تیزر تبلیغاتی است. شما در این راه باید فرق بین تیرز و تریلر یا همان آنونس را بدانید تا بتوانید فیلم کوتاهی ایجاد کنید تا مزیت محصول و خدمات خود را به مخاطب برسانید و در آن ایجاد نیاز کنید.

در ادامه نکات مهم و کاربردی را برای شما به اشتراک می‌گذاریم تا در این راه بسیار موفقیت آمیز عمل کرده و سربلند بیرون بیایید. موارد ذکر شده به شما ایده می‌دهند تا بسیار خوب کار کنید.

  1. تبلیغات و تیزر‌های ویدیویی
  2. توضیح دادن راجب محصول در قالب ویدیو
  3. ایجاد تیزر پرسش و پاسخ
  4. ساخت تیزر و معرفی ویژگی و مزیت‌های محصول

با استفاده از این چهار ایده حتما و صد در صد موفق خواهید بود.

تریلر چیست ؟ ( Trailer)

به طور مختصر و مفید که بخواهیم بگوییم، تریلر، خلاصه فیلم است. تریلر قبل از اینکه فیلم مورد نظر به پایان برسد ، تمام می‌شود. در واقع تریلر برای معرفی فیلم و محصولات مشابه آن است.

استودیو های تبلیغاتی قبل از انتشار فیلم‌هایشان، چندین تریلر از قسمت‌های مختلف فیلم در رسانه‌های اجتماعی به صورت رایگان به اشتراک می‌گذارند. این کار بازده آن‌ها را نیز بالا خواهد برد.

اصطلاح دیگری که نیز کاربرد دارد ” پیش نمایش ” است که مترادف فارسی این کلمه است. با این حساب عنوان تریلر بیشتر در بین مخاطببین و حرفه‌ای ها استفاده می‌شود و کم تر کسی از مترادف این کلمه استفاده می‌کند.

از تفاوت‌های تیزر و تریلر می‌توان به این اشاره داشت که تیزر زمان کمی را دارا می‌باشد ولی تریلر تا سه دقیقه هم گنجاش دارد. هم چنین تیزر در فیلم‌ها جزئیات بیشتری را نشان می‌دهد و به این دلایل مورد استفاده است:

  1. تیزر بین ۱۵ تا ۲ دقیقه است ولی تریلر حداقل باید ۱ دقیقه را شامل شود و در ۳ دقیقه تمام شود .
  2. تفاوت دیگر نیز این است که تیزر قصد کنجکاو کردن مخاطب را دارد و می‌خواهد آن‌ها را مجذوب کند. در حالی که تریلر در مورد موضوغ ، دست اندرکاران و … جزئیات صحبت می‌کند.

 

چگونه تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار بسازیم ؟

تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار

هدف از ساخت محتوای ارزشمند، جلب رضایت مشتری و مخاطب است. فرق نمی‌کند محتوا برای سرگرمی ساخته شده باشد یا اطلاعات مفید و کاربردی را به اشتراک می‌گذارد، در نهایت مقصود اطلاع دادن و رفع نیاز مخاطب است.

این در حالی است که تیزر و تریلر‌ها دقیقا عکس این کار را انجام می‌دهند. آن‌ها فقط مخاطبین را کنجکاو و تشنه می‌کنند تا جذب محصول یا خدمات شوند و احساس نیاز کنند.

هدف اصلی در ساخت این تبلیغات، جذب مخاطب و تبدیل کردن آن به مشتری است. در مرحله بعد بحث حفظ مشتری نیز مطرح می‌شود که باید به آن نیز اهمیت بالایی داد. در این قسمت نکات مهم و حیاتی در مورد ساخت تیزر تبلیغاتی موثر و مفید را مرور می‌کنیم.

‌گزینه‌های تاثیر گذار در ساخت تیزر

اصولا برای ساخت یک تیزر‌ تبلیغاتی موثر کلیشه و مواردی وجود ندارد که بگوییم حتما با رعایت آن‌ها باید یک تیزر تبلیغاتی درست و حسابی بسازیم. اما به کار بردن این نکات کاربردی در این مقاله مطمئنا نتیجه‌ی خیلی خوبی را خواهید گرفت.

نشان دادن محصول

نهایت اطلاعاتی که مخاطب بعد از تماشای تیزر باید از شما داشته باشد این است که در این حد بداند، شما چه برندی دارید، در چه زمینه‌ای کار می‌کنید و خدماتتان چیست؟.

مرموز بودن از گزینه‌های کاربردی در ساخت تیزر تبیغاتی است. در کل محتوای شما باید در حد آشناییت مخاطب با شما باشد.

شما می‌توانید این کار را با نمایش سریع در سکانس‌های مختلف انجام دهید. این کار می‌تواند به صورت متنی و یا اصویری باشد. اکثر افرادی که از این روش استفاده می‌کنند، از آن رضایت دارند.

داشتن تناسب و هماهنگی بین همه‌ی عناصر نیز بسیار حائز اهمیت است. رعایت تن صدا، پوششی متناسب تبلیغ ، محیط و حسی که منتقل می‌کنید همه و همه در تاثیر گذاری ویدیو مهم هستند.

عناصر بصری

از آنجایی که تیزر تبلیغاتی در ارتباط به چشم است و از طریق آن‌ها به مرکز پردازش بدن انسان یعنی مغز می‌رسد، رعایت جزئیات و عناصر بصری باید به درستی انجام شوند.

این مورد را نیز در خاطر داشته باشید که پردازش و هضم تصویر هزاران بار راحت تر نسبت به متن است. این به این معنی نیست که متن نباید در ویدیو استفاده شود. بهتر است متون کمک کننده و تکمیل کننده تصویر باشند.

بهترین مورد و ایده‌آل ترین روش این است که حرف‌هایی که از اهمیت بالایی برخوردار هستند را به صورت بولد در آورید و در ویدیو استفاده کنید. این دقیقا چند رسانه‌ای کردن ویدیو خود است .

لوگو و برند

نمایش دادن دست کم یک بار برند و لوگوی شما در تیزر تبلیغاتی واجب است. شما باید بین سناریو و محصول ارتباطی ایجاد کنید. با این کار مخاطب شگفت زده شده و به سمت شما جذب می‌شود.

و با رعایت نکردن این مورد ممکن است، بهترین تیزر را ساخته باشید ولی بازخورد خوبی دریافت نکنید و به هدف خود نرسید. حتی برترین برند‌ها هم از لوگو خود در تبلیغات استفاده می‌کنند مانند : نایکی ، فراری ، سامسونگ و … .

در ساخت تریلر بهتر است لوگو و برند را در اول ویدیو قرار دهید ولی در ساخت تیزر این موارد را برای تاثیر گذاری بیشتر در انتهای ویدیو قرار دهید.

رضایت مخاطب

بازخورد مخاطبین و مشتریان شما تاثیر به سزایی در رسیدن به هدف شما دارد. بیشتر مخاطبین با چک کردن نظرات کاربران و رضایت آن‌ها به سمت شما جلب می‌شوند و به مشتری تبدیل می‌شوند.

اگر در تیزر تبلیغاتی خود بتوانید نظرات مخاطبین خود را قرار دهید تاثیر گذاری چند برابری را ایجاد می‌کنید.برای قرار دادن رضایت آن‌ها از نقل قول، مخاطبین خوشحال و منابع معتبر بهره بگیرید. قسمت‌های خبرگذاری و سایت‌های معروف نیز شما را بسیار کمک خواهند کرد.

دعوت نمودن به اقدام

باید آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهید و بگویید که بعد از دیدن این تیزر تبلیغاتی چکار کنند. چون اکثرا اگر به محصول یا خدمات شما علاقه نداشته باشند و بی‌تفاوت باشند، یا تبلیغات را بی‌صدا می‌کنند یا آن‌ را رد می‌کنند.

در ضمن کاری غیر معقول و سخت از آن‌ها نخواهید. اگر این کار را نکنید تمامی مواردی که با انگیزه و حال خوب برایشان وقت گذاشته‌اید بیهوده و بی‌کاربرد می‌شوند.

به عنوان مثال از آن‌ها بخواهید برای اطلاعات بیشتر به شماره‌های گذاشته شده پبام دهند یا تماس بگیرند و یا حتی به سایت و شبکه‌های اجتماعی شما مراجعه کنند. هرچه اقدامی که در نظر گرفته‌اید ساده تر باشند،مخاطب راحت تر با شما ارتباط برقرار می‌کند.پس در فرایند CTA باید بسیار دقیق و هوشمندانه عمل کنید.

 

جمع بندی و نتیجه گیری

به ویدیو‌های کوتاه که حداقل ۱۵ ثانیه و حداکثر ۲ دقیقه را شامل می‌شوند، تیزر تبلیغاتی گفته می‌شود. هدف از تبلیغات ارائه محصول و خدمات است. تیزر تبلیغاتی نیز چنین هدفی را در پیش دارد. منتها این کار را با کنجکاو کردن مخاطب انجام می‌دهد و در آن‌ها ایجاد نیاز می‌کند.

از دلایلی که تیزر‌ها همچنان روی بورس هستند و مورد استقبال قرار می‌گیرند، ایجاد حس درگیری، ترقیب به پیش بینی ، مشارکت اجتماعی و لذت بخش بودن است.

انواع تیزر‌های تبلیغاتی نیز به صورت : رئال، انیمیشن، رئال انیمشن ، موشن گرافیک و استاپ موشن هستند که برای هرکدام از این موارد توضیحات کاملی داده شده است.

کاربرد این تبلیغات در تلویزیون، مستحکم کردن جایگاه برند، فروش حضوری و جشنوار و کمپین‌ها است. در این مقاله مراحل ساخت یک تیزر تبلیغاتی موثر و کاربردی نیز شرح داده شد که با رعایت آن‌ها نتایج مطلوبی بدست می‌آوردید. همچنین عوامل موثر در ساخت تیزری موفق هم بررسی شد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا