آموزش دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات همسان یا نیتیو (Native Ads) چیست؟

بیایید این‌گونه شروع کنیم. درک شما از تبلیغات همسان چیست؟ تبلیغات همسان دقیقاً چقدر کارآمد است؟ شاید افرادی که با تبلیغات سر و کار دارند بدانند که موضوع این تبلیغات چیست ولی توضیح آن برای ذینفعان یا مشتریان دشوار است.

برخلاف سایر اشکال بازاریابی، تبلیغات همسان فرصتی منحصر به فرد برای پر کردن شکاف بین شرکت‌ها و مشتریان از طریق روش‌هایی است که تبلیغات سنتی فقط آرزوی انجام آن را دارند.

در ادامه این مقاله، ما تمام اطلاعات مربوطه را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید پتانسیل تبلیغات همسان و سود شرکت شما از استفاده از این روش را مشاهده کنید.

لیست عناوین پنهان

تعریف تبلیغات همسان چیست؟

تبلیغات همسان چیست

تبلیغات همسان نوعی از تبلیغات پولی است که در آن تبلیغ با فرم، احساس و عملکرد محتوای رسانه‌ای که در آن مطابقت دارد عمل می‌کند. به عبارت دیگر، در هسته اصلی خود، تبلیغات همسان باید محتوایی عالی داشته باشد که به عنوان محتوای ارگانیک خوانده شده و شناخته شود، اما در واقع محتوای اصلی پولی است.

درست است، تبلیغات همسان محتوایی است که به‌صورت مبدل پرداخت می‌شود و در وب سایت‌های شخص ثالث منتشر می‌شود و هزینه آن را تبلیغ کننده پرداخت می‌کند.

رسیدن به مخاطبان وب سایت شخص ثالث به این معنی است که شما باید محتوایی متناسب با جهان محتوای خود سایت ایجاد کنید. در غیر این صورت، محتوای شما مانند یک ایراد شاخص بیرون زده و مردم به جای آنکه متوجه پیام واقعی شما شوند، آن را نادیده می‌گیرند.

همان‌طور که در ابتدا گفته شد، موفقیت تبلیغات بومی به محتوای عالی بستگی دارد و از این نظر تبلیغات بومی کاملاً شبیه بازاریابی محتوا است. با این حال، بازاریابی محتوا انتشار مطالب از طریق کانال‌های متعلق را ترجیح می‌دهد، در حالی که تبلیغات بومی از مخاطبان ساخته شده توسط وب سایت شخص ثالث بهره می‌برد.

همان‌طور که گفته شد، تبلیغات همسان کارآمد است می‌تواند و اغلب بخشی از استراتژی بازاریابی محتوا باشد. تبلیغات همسان روش دیگری برای دستیابی به مخاطبان بسیار هدفمند از طریق محتوای عالی است.

چرا تبلیغات همسان مؤثر هستند؟

مردم به تبلیغات عادت کرده‌اند. در واقع، آنها فقط به آنها عادت ندارند، آنها از خیلی از تبلیغات خسته شده‌اند، تا حدودی نسبت به تبلیغات ناامید شده‌اند. دلیل این امر آنست که تبلیغات به طور کلی ناخواسته، قطع کننده هستند و معمولاً مانع از این می‌شوند که مصرف کننده با محتوای مورد علاقه خود ارتباط برقرار کند.

مردم تمایل دارند همه تبلیغات عادی را ببینند، بنابراین چگونه توجه آنها را جلب می‌کنید؟ آیا با رنگ‌های روشن‌تر و تخفیف بیشتر بر سر آنها “جیغ” می‌کشید؟

نه، شما راهی متفاوت را باید طی کنید و در جایی ظاهر شوید که مصرف کنندگان انتظار پیدا کردن تبلیغات را ندارند و به روشی تمرکز بر روی موضوع، پیام یا روایت جالبی را ایجاد کنید.

با تبلیغات بومی، مردم حتی اگر تبلیغات بومی با “اسپانسری”، “تبلیغات” یا موارد مشابه برچسب گذاری شده باشند، احساس نمی‌کنند که به تبلیغات نگاه می‌کنند آن‌ها باید ارتباط خوبی با آن تبلیغ بگیرند. تبلیغات همسان تجربه را به شکلی که بنر، پاپ آپ یا تبلیغ درون خطی ایجاد می‌کند، مختل نمی‌کند.

مطالعات نشان می‌دهد، مردم به تبلیغات همسان در فید ۵۳٪ بیشتر از تبلیغات بنر استاندارد نگاه می‌کنند. این را به این واقعیت اضافه کنید، که مردم تبلیغات همسان را بیشتر از تبلیغات سنتی به اشتراک می‌گذارند و وقتی از آنها سؤال می‌شود، ۷۰٪ مایلند محصولات را از طریق محتوا و نه تبلیغات سنتی بیاموزند.

چرا تبلیغات همسان بسیار بحث برانگیز است؟

تبلیغات نیتیو

این توصیه اریک گویرس، مدیر نوآوری در مجله تایم بود که در اجلاس اخیر محتوا صحبت کرد. گوئرس در طی پنل “حقیقت در تبلیغات” در این مراسم سخنرانی کرد، و در طی آن موضوع تبلیغات بومی در مرکز بحث قرار گرفت. سخنان هشدار دهنده گوئرس به اعتماد بین ناشر و مخاطبان آن اشاره دارد و وی با توسل به نیرنگ و فریب برای ایجاد سود سریع، بر خطرات خشم خوانندگان تأکید کرد.

نمونه‌هایی از تبلیغاتی همسان در کارتون سیمپسون‌ها

برندها و تبلیغ کنندگان تبلیغات همسان را دوست دارند، عمدتاً به این دلیل که نرخ کلیک آن بسیار بیشتر از تبلیغات معمولی است و تعامل معمولاً بسیار قوی‌تر است. با این حال، همه آن‌قدر علاقه‌مند به تبلیغات بومی نیستند، خصوصاً مصرف کنندگان.چندین سازمان حرفه‌ای ماهیت غالباً مبهم تبلیغات بومی را مورد ارزیابی قرار داده‌اند.

کمیسیون تجارت فدرال در حال بررسی اقدامات نظارتی در مورد مارک‌هایی است که از تبلیغات بومی برای تبلیغ محصولات خود استفاده می‌کنند و FTC همچنین اعلام کرده است که ممکن است بازار را از نزدیک نظارت کند تا اطمینان حاصل شود که تبلیغات بومی به روشی منافع مصرف کنندگان را می‌گیرد.  انجمن ویراستاران مجله آمریکا همچنین خواستار شفافیت و نظارت بیشتر در مورد تبلیغات همسان شده است.

دلیل اینکه بسیاری از ناشران تبلیغات بومی را به عنوان پیشنهادی پرخطر می‌دانند، احتمال این است که این نوع مطالب اعتماد عمومی را از بین ببرد. به هر حال، اگر روزنامه نیویورک تایمز در مقابل دریافت پول “داستانی” از دل منتشر کند، آیا تایمز می‌تواند به طور عینی در مورد موضوعات مربوط به دل گزارش دهد یا اینکه هر نامی از این شرکت پرداخت شده است؟ این معضلی است که امروز ناشران با آن روبرو هستند.

آمار تبلیغات همسان

قبل از اینکه به برخی از بهترین نمونه‌های تبلیغات بومی (و گالری برخی از بدترین موارد) نگاهی بیندازیم، اجازه دهید خود را با وضعیت منظره تبلیغات بومی آشنا کنیم:

  1. تقریباً نیمی از مصرف کنندگان نمی‌دانند تبلیغات همسان چیست
  2. از بین مصرف کنندگانی که این کار را می‌کنند، ۵۱٪ بدبین هستند
  3. از هر چهار ناشر سه نفر نوعی تبلیغات همسان را در سایت‌های خود ارائه می‌دهند
  4. ۹۰٪ ناشران یا برنامه‌های تبلیغات همسان را دارند یا قصد راه اندازی دارند
  5. ۴۱٪ از برندها در حال حاضر از تبلیغات همسان به عنوان بخشی از اقدامات تبلیغاتی گسترده‌تر استفاده می‌کنند

۶ نوع جهانی تبلیغات همسان (و نمونه‌هایی از هر یک)

تبلیغات همسان

مشابه سایر اشکال تبلیغاتی، تبلیغات همسان دارای چندین قالب هستند که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. اداره تبلیغات تعاملی (IAB) شش نوع زیر را برای تبلیغات بومی شناسایی کرده است.

۱. واحدهای فید

واحدهای تبلیغاتی همسان در فید مشابه سناریویی است که در بالا توضیح دادیم. اگر می‌بینید که پست‌های تبلیغاتی در فیدهای رسانه‌های اجتماعی شما یا در سایت ناشران ظاهر می‌شوند (به عنوان مثال Forbes، Mashable)، این واحدها در فید هستند. آنها جایگاه‌های پولی هستند که مستقیماً با سایر مقالات، پست‌ها یا محتوای سرمقاله مطابقت دارند.

به عنوان مثال، تصویر زیر یک واحد تغذیه از PayPal در Entrepreneur.com را ضبط می‌کند. به نظر می‌رسد واحدهای موجود در فید از یک سایت به سایت دیگر متفاوت هستند زیرا در تجربه کاربری منحصر به فرد هر سایت قرار می‌گیرند.

۲. واحدهای جستجوی پولی

تبلیغات همسان نیز یک روش تبلیغاتی محبوب برای موتورهای جستجو است. آن تبلیغات برتر صفحه‌ای که پیشنهاد می‌دهید؟ از نظر فنی، آنها مکان‌های تبلیغاتی بومی هستند زیرا نتایج جستجوی پردرآمد به نظر می‌رسد که مانند نتایج جستجوی ارگانیک به نظر می‌رسند.

۳. ابزارک های توصیه شده

نقطه دیگری که می‌توانید تبلیغات بومی را در سایت‌های ناشر، رسانه‌های اجتماعی و حتی صفحات نتایج موتور جستجو پیدا کنید، ابزارک های پیشنهادی است.

این تبلیغات را اغلب در کنار یک صفحه وب یا حتی در انتهای مقاله مشاهده خواهید کرد تا محتوای اضافی را که ممکن است دوست داشته باشید، توصیه کنید.

۴. لیست‌های تبلیغاتی

اگر عادت خرید آنلاین دارید (مانند بسیاری از ما)، لیست‌های تبلیغاتی را به طور منظم مشاهده می‌کنید. برای مثال، هنگام جستجوی کتاب‌های جدید بازاریابی، چندین لیست حمایت شده در Amazon.com ظاهر می‌شود.

با این حال، در حالی که آن ناشران برای آن مکان‌های رسانه‌ای هزینه می‌کردند، ساخته شده‌اند که دقیقاً مانند لیست‌های ارگانیک به نظر می‌رسند.

۵. تبلیغات را با عناصر بومی نمایش دهید

این نوع تبلیغات بومی دقیقاً مانند هر تبلیغ دیگری که ممکن است به‌صورت آنلاین مشاهده کنید به نظر می‌رسد. حتی ممکن است آنها را در یک ظرف تبلیغات یا بنر مشاهده کنید.

اما آنچه آنها را بومی می‌کند این است که از نظر متنی با سایتی که در آن نمایش داده می‌شوند و محتوایی که در کنار آن قرار دارند مرتبط هستند.

به عنوان مثال، کمپبل یک واحد تبلیغاتی را برای مجموعه دستورالعمل‌های خود در allrecipes.com قرار داد. در حالی که به نظر نمی‌رسد این آگهی به دستورالعمل‌های واقعی ذکر شده در سایت باشد، اما از نظر متنی مربوط به صفحه است.

۶. سفارشی

با توجه به سرعت تغییر فناوری و پتانسیل مشارکت ناشران، آخرین نوع تبلیغات بومی IAB درهای مختلفی را برای شما باز می‌گذارد.

ایجاد فیلتر جدید Snapchat نمونه‌ای از تبلیغات بومی سفارشی است. این فیلتر اگرچه نوعی رسانه پولی است، در کنار رابط کاربری برنامه در کنار سایر فیلترهای Snapchat قرار می‌گیرد.

چرا باید از تبلیغات همسان استفاده کرد؟

استفاده از تبلیغات نیتیو

محتوا به بخشی اصلی از زندگی ما تبدیل شده است. از لحظه بیدار شدن تا لحظه گفتن شب به خیر، مقالات خبری، نمایش‌های تلویزیونی، عکس‌ها و پست‌های شبکه‌های اجتماعی را می‌بینیم.

طبق eMarketer، متوسط بزرگ‌سالان ایالات متحده هر روز ۱۲ ساعت و ۱ دقیقه به مصرف رسانه می‌پردازد. با داشتن محتوای بسیار زیاد در زندگی ما، و زمان کم برای مصرف آن، امروزه مصرف کنندگان به خود آموزش داده‌اند که تبلیغات را نادیده بگیرند و افراد بیشتری از نرم افزار مسدود کردن تبلیغات برای حذف کلی تبلیغات از سایت‌ها استفاده می‌کنند.

تبلیغات همسان به طور خاصی طراحی شده است تا مانند تبلیغات به نظر نرسد و نادیده گرفتن آن را دشوارتر می‌کند. در عوض، به گونه‌ای طراحی شده است که مانند بقیه مطالب صفحه به نظر می‌رسد.

در نتیجه، مصرف کنندگان با تبلیغات بومی ۲۰-۶۰٪ بیشتر از تبلیغات بنر سنتی ارتباط برقرار می‌کنند. تبلیغات بومی همچنین امکان افزایش تبدیل‌ها را دارند. مطالعه انجام شده توسط Sharethrough نشان داد که تبلیغات بومی ۱۸٪ بیشتر از تبلیغات نمایشی در خرید منجر به افزایش می‌شود.

تبلیغات همسان و خرید برنامه‌ای

تبلیغات برنامه‌ای در حال افزایش است و ۶۵٪ از بازاریابان B2B گزارش می‌دهند که در حال حاضر به صورت برنامه‌ای تبلیغات را خریداری یا می‌فروشند، در حالی که این میزان در سال ۲۰۱۶ ۵۴٪ بوده است. این با توجه به سرعت، دقت و هوشمندی نرم افزار خرید برنامه تبلیغاتی، تعجب چندانی ندارد.

فقط اهداف کمپین و KPI خود را متصل کنید و تکامل الگوریتم برنامه را بر اساس رفتار مخاطب مشاهده کنید. بازار می‌تواند در یک خرید فوری و برنامه‌ای تغییر کند و بتواند اطمینان حاصل کند که کمپین‌های تبلیغاتی شما به سرعت با تغییرات سازگار می‌شوند.

هنگامی که برای تبلیغات همسان اعمال می‌شود، تبلیغات داخلی، جستجوی پولی یا سایر تبلیغات بومی شما توانایی بیشتری در دسترسی به بخش‌های خاص مخاطب دارند. الگوریتم برنامه‌ای همچنین به بهینه سازی کمپین‌های تبلیغاتی بومی، دو برابر کاهش عملکرد و مکث آنچه مؤثر نیست، کمک خواهد کرد.

آینده تبلیغات همسان

آینده تبلیغات همسان

به راحتی می‌توان گفت که تبلیغات همسان به تکامل خود ادامه می‌دهند. با نگه داشتن روند تبلیغات همسان زیر، جلوتر از منحنی باشید.

رسانه های اجتماعی

در حال حاضر ، تبلیغات همسان در موتورهای جستجو ، سایت های ناشر ، سایت های خرده فروشی و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی دیده می‌شود.

اما اگر به هزینه تبلیغات همسان دقت کنیم ، می‌بینیم که بودجه تبلیغات همسان برای ناشران رو به کاهش است و شبکه های اجتماعی در حال انتخاب هستند.

شبکه های اجتماعی تقریباً سه چهارم هزینه تبلیغات نمایشی همسان آمریکا را تشکیل می‌دهند. برند ها به جای خرید تبلیغات تبلیغاتی در فوربس ، هافینگتون پست ، BuzzFeed و دیگران ، بیشتر در تبلیغات فید اینستاگرام ، فیلترهای Snapchat ، محتوای حمایت شده از LinkedIn و سایر انواع تبلیغات مشابه که در شبکه های اجتماعی وجود دارد سرمایه گذاری می‌کنند.

سیار

در سال ۲۰۱۸ ، ۵۲.۲٪ از کل ترافیک وب ناشی از دستگاه های تلفن همراه است. و به طور کلی ، انتظار می‌رود که هزینه تبلیغات دیجیتال موبایل تا سال ۲۰۲۰ ۲۶.۵ درصد افزایش یابد.

با این حال ، با توجه به مزایایی که تبلیغات همسان در دستگاه های تلفن همراه ارائه می‌دهند ، تبلیغات تلفن همراه همسان نیز به یک سرمایه گذاری اساسی تبدیل می‌شود.

با داشتن دارایی و صفحه هایی مختص خود در محدوده دستگاه های تلفن همراه برای نمایش یا تبلیغات بنری ، تبلیغات همسان فرصت های بیشتری را برای جذب مخاطبان هدف شما در تلفن همراه فراهم می‌کند.

تبلیغات ویدیویی همسان

طبق مطالعه هزینه تبلیغ تبلیغات ویدیویی IAB ، نیمی از تبلیغ کنندگان هزینه های خود را برای تبلیغات ویدیویی دیجیتال و موبایل افزایش می‌دهند. مطالعه IAB همچنین نشان داد که نیمی از تبلیغ کنندگان میزان تبلیغات ویدئویی خود را به فرصت های تبلیغات همسان افزایش داده اند. در نتیجه ، تبلیغات ویدئویی همسان در فیدهای شبکه های اجتماعی ، سایت های ناشران و موارد دیگر شیوع بیشتری خواهد یافت.

محتوای ایجاد شده توسط کاربر

مصرف کننده امروز اصالت را طمع می‌کند. محتوای تولید شده توسط کاربر به ایجاد اصالت برند کمک می‌کند و ارتباطات عمیق‌تری با مخاطبان شما ایجاد می‌کند.

به عنوان مثال، ممکن است نظرسنجی‌ها، نظرسنجی‌ها یا پست‌های رسانه‌های اجتماعی در جایگذاری آگهی‌های همسان برای ایجاد تعامل مخاطبان و ایجاد اعتماد مشاهده شود.

افشای اخلاقیات

در حالی که تبلیغات همسان به محتوای طبیعی شباهت دارد، هیچ کس شایسته فریب خوردن نیست. برای اطمینان از اینکه برند تبلیغات به طور واضح برچسب خورده است، سیستم عامل‌های بیشتری را مشاهده می‌کنید که تبلیغات مواردی را برجسته‌تر می‌کنند – حتی در تبلیغات همسان این مورد صدق می‌کند.

این باعث می‌شود کاربر شفافیت بیشتری در مورد تبلیغات مؤثر پرداخت شده یا پرداخت نشده داشته باشد، بنابراین آنها می‌توانند با آگاهی بیشتری تصمیمات مربوط به مصرف محتوا را بگیرند.

۹ مرحله برای ایجاد تبلیغات همسان مؤثر در Linkedin

تبلیغات نیتیو در سوشیال مدیا
تبلیغات نیتیو در سوشیال مدیا

LinkedIn به شما امکان می‌دهد با تبلیغات همسان مستقیماً در فید مخاطبان مورد نظر خود باشید. برای کمک به شما در ایجاد مؤثرترین تبلیغات همسان در LinkedIn، مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله ۱: اهداف خود را تعیین کنید

آیا می‌خواهید Lead تولید کنید؟ آگاهی از برند ایجاد کنید؟ مانند هر چیزی که مربوط به بازاریابی است، ابتدا تعیین یک هدف یا یک سری اهداف مهم است. وقتی اهداف خود را به ذهن سپردید، تعیین کنید کدام KPI برای سنجش موفقیت بهترین عملکرد را دارد.

مرحله ۲: پیام مناسب برای مخاطبان خود ایجاد کنید

اکنون که دانستید چرا می‌خواهید افراد محتوای شما را بخوانند ، تصمیم گیری در مورد چه کسی و چه چیزی مهم است. می‌خواهید چه کسانی محتوای خود را مصرف کنید؟ می خواهید چه چیزی ببینند یا بخوانند؟ پاسخ به این سوالات اجازه می دهد تا محتوای شما شکل بگیرد.

برای ایجاد پیام مناسب ، در مورد مخاطبان مورد نظر خود و آنچه که آنها با ارزش می دانند ، فکر کنید. رفتار ، ترجیحات و علایق آنها را تجزیه و تحلیل کنید تا محتوا و تبلیغات مورد علاقه خود را شناسایی کنید. سپس ، تقاطع مناسبی از آنچه مخاطبان شما ارزش می‌دهند و بهترین شرایط برای ارائه آن را پیدا کنید.

مرحله ۳: قالب مناسب را انتخاب کنید

مردم از سیستم عامل ها به روش های مختلف استفاده می‌کنند. چگونگی استفاده از LinkedIn احتمالاً با شخص دیگری متفاوت است. به عنوان مثال ، ممکن است بیشتر وقت خود را به جای پیمایش در خبرنامه ، در سیستم عامل پیام های خود صرف کنید.

و اشکالی ندارد اما برای بازاریابان ، این به معنای استراتژیک بودن در انواع تبلیغات همسان است که در LinkedIn انتخاب می‌کنید. سه نوع از تبلیغات همسان در LinkedIn وجود دارد:

  • محتوای اسپانسر شده
  • SpMonsored InMail
  • تبلیغات پویا

با تجزیه و تحلیل اهداف ، پیام و بخش مخاطب ، قالب تبلیغات بومی مناسب را در LinkedIn انتخاب کنید. اگر برای به اشتراک گذاشتن پیام خود به فضای بیشتری نیاز دارید ، LinkedIn Sponsored InMail گزینه بسیار خوبی است زیرا فضای بیشتری برای کار دارید.

با این حال ، اگر هدف شما ایجاد آگاهی از برند تجاری است ، محتوای حمایت شده از LinkedIn یا تبلیغات دینامیک LinkedIn ممکن است دسترسی بیشتری به بودجه شما ایجاد کند.

مرحله ۴: محتوا و تبلیغات خود را ایجاد کنید

اکنون وقت آن است که قلم را روی کاغذ بیاورید و محتوای خود را بسازید. هنگام نوشتن، به این فکر کنید که مخاطب شما با توجه به زمینه و زمان ظاهر شدن پیام شما، چطور پیام شما را تجربه خواهد کرد. برخی از بهترین روش‌هایی که برای این کار باید در خاطر داشته باشید عبارت‌اند از:

از تصویر استفاده کنید. تصاویر و فیلم‌ها مخاطبان بیشتری را به خود جلب می‌کنند و تمایل دارند عملکرد قوی‌تری داشته باشند. هنگام افزودن تصاویر به تبلیغات بومی LinkedIn خود، از تصاویری با ابعاد ۱۲۰۰x 627 پیکسل استفاده کنید.

هرچه کوتاه‌تر، بهتر است. کپی مختصر در تبلیغات x بهترین عملکرد را دارد. عنوان باید کمتر از ۶۰ حرف باشد و متن مقدماتی باید بین ۷۰ تا ۱۵۰ حرف باشد.

به صورت دوم شخص بنویسید. از زبان “شما” برای مخاطب خود و حفظ لحن گفتگو استفاده کنید. پیشنهادی ارائه دهید که نتوانند آن را رد کنند. به مخاطبان خود آنچه می‌خواهند بدهید.

فراخوان عملی را که قول آن را عملی می‌کند و فوریتی ایجاد می‌کند، در آن بگنجانید. طنز بفروشید. و اگرچه اجرای آن همیشه آسان نیست، اما لبخند زدن مخاطب به طور کلی منجر به نتیجه مثبت می‌شود.

مرحله ۵: محتوای خود را به صورت ارگانیک ارسال کنید

با ایجاد تبلیغات و محتوای خود، ارسال آن را در نظر بگیرید محتوای مخاطبان ارگانیک شما در LinkedIn است. در نتیجه ممکن است خودتان را به‌دست آورید که پیروان بیشتری کسب می‌کنید.

به علاوه، نتایج ارگانیک شاخص خوبی برای عملکرد برتر شما هستند. برای به دست آوردن یک نمونه خوب از داده‌ها، اطمینان حاصل کنید که حداقل دو هفته پست‌ها را به صورت ارگانیک ارتقا دهید.

مرحله ۶: ارتقا. عملکرد برتر

در این مرحله از بازی ، باید برندگان ارگانیک مشخصی داشته باشید. با حمایت از آنها در LinkedIn ، موفقیت آنها را بیش از پیش تقویت کنید. دید اضافی می‌تواند به شما در ایجاد اثبات اجتماعی اضافی و بک لینک هایی که الگوریتم های موتور جستجو دوست دارند کمک کند.

مرحله ۷: نتایج را اندازه گیری کنید

نتایج. به همین دلیل است که در وهله اول تبلیغات را انجام می‌دهید. اعم از بازدید از صفحه ، تبدیل ، تعامل ، زمان حضور در صفحه ، نمایش ها یا هر معیار دیگری که ردیابی می‌کنید ، به نتایج خود نگاهی بیندازید تا عملکرد تبلیغات خود را مشاهده کنید.

هنگام انتخاب معیارهایی که می‌خواهید اندازه بگیرید ، دوبار بررسی کنید که آنها به اهدافی که در مرحله ۱ ترسیم کرده اید مربوط شوند یا خیر. این به شما اطلاعات بیشتری در مورد پیشرفت در دستیابی به اهداف خود می‌دهد.

مرحله ۸: تست ، بهینه سازی ، تکرار

تبلیغات یک روش بازاریابی یک و یک کار نیست. برای اطمینان از اینکه بیشترین بازده را برای هر تبلیغ دارید ، به آزمایش و بهینه سازی عناصر مختلف تبلیغات همسان خود بپردازید. عنوان جدیدی را امتحان کنید.

دعوت به عمل خود را به روز کنید. یک تصویر جدید بارگذاری کنید. برای هر یک از تست های خود ، بهترین روش های تست A / B را آزمایش کنید ، مانند آزمایش فقط یک متغیر در یک زمان و اجرای تست های خود برای حداقل دو هفته در نظر بگیرید.

مرحله ۹: دوباره هدف گیری کنید

روش دیگر برای تقویت عملکرد تبلیغات همسان خود در LinkedIn، استفاده از هدف گذاری مجدد است. پس از اینکه مخاطبان شما رفتارهای معناداری را به پایان رساندند (به عنوان مثال بازدید از یک صفحه خاص در وب سایت خود یا کلیک بر روی یک تبلیغ خاص)، آنها را با تبلیغ خاص‌تر و مرتبط‌تر بر اساس تعامل قبلی خود برای پرورش رابطه دوباره هدف بگیرید.

جمع بندی و نتیجه گیری

موضوع این مقاله حول محور تبلیغات همسان است. تبلیغات همسان به نوعی از تبلیغات گفته می‌شود که در ازای پرداخت هزینه، احساس و عملکرد محتوای رسانه‌ای که در آن مطابقت دارد عمل می‌کند.

به عبارت دیگر، در هسته مرکزی خود، تبلیغات همسان باید محتوا و ارزشی عالی ارائه دهد که به عنوان محتوای ارگانیک خوانده شده و شناخته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا