فیلم آموزش سئو

۳ روش طلایی برای کسب درآمد از تولید محتوا

 

شیرین‌ترین بخش هر حوزه بعد از عشق علاقه به آن کسب درآمد از آن حوزه است که می‌تواند خیلی تأثیرات مثبتی در فرایند رشد و… بگذارد. در این مقاله می‌خواهیم به نکاتی که می‌شود از آن طریق در مسیر تولید محتوا کسب درآمد ایجاد کرد را با هم برسی کنیم.

۱- درآمد از فریلنسری

برای داشتن درآمد خوب از فریلنسری باید رزومه خوب هم داشته باشید پس اگر در شروع کار هستید نیاز هست کمی صبر کنید و رزومه قوی ایجاد کنید تا کسب درآمد بالایی را تجربه کنید.

۲-تبلیغات بنری

ما در این بخش فرض خودمان را بر این باور می‌گذاریم که شما یک سایت دارید و روی آن تولید محتوا انجام می‌دهید و کلمات کلیدی رتبه داری در موتور جستجو دارید شما می‌توانید با ثبت نام در آژانس‌های تبلیغاتی و تأیید کردن وب سایت خود و قرار دادن بنرهای تبلیغاتی رو سایتان کسب درآمد کنید.

۳- همکاری در فروش

و اما چیزی که در کسب درآمد هیچ محدودیت و سقفی برای شما ندارد، همکاری در فروش چند سالی هست که طرفداران بسیار زیادی در ایران پیدا کرده و افراد زیادی مشغول به کسب درآمدهای چند ده میلیونی از سیستم‌های افیلیت هستند.

برای شروع این کار کافیِ یک سایت فروشگاهی که امکان همکاری در فروش در سایتشان را دارند شما پیدا کنید و با لینکی که به شما می‌دهند محصولاتشان را بفروشید و به ازای فروش هر محصول پورسانتی را دریافت کنید.

 

جمع بندی و نتیجه گیری

در مقاله با هم به بهترین روش‌های کسب درآمد از طریق تولید محتوا پرداختیم که می‌توان درآمدهای بسیار بالایی را از این طریق تجربه کرد پس اصلاً موارد گفته شده را دست کم نگیرید. نگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا