آموزش دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات لایت باکس (Lightbox ads) چیست؟

در سال ۲۰۱۲ ، گوگل یک قالب تبلیغاتی با قابلیت ارتقاء جدید معرفی کرد. آزمایش‌های انجام شده بر روی این قالب، نشان داد که این تبلیغات ۶ تا ۸ برابر بهتر و قابل توسعه تر از تبلیغات قبلی است.

بنابراین در سپتامبر ۲۰۱۴ ، قالب تبلیغات گوگل به صورت غیر منتظره‌ای تعاملی شد و برای اجرا در تلفن‌های همراه و دسکتاپ تغییر کرد. تنها چند ماه بعد ، این واحد تبلیغات در دسترس همه تبلیغ کنندگان در  Google قرار گرفت.

در طول پنج سال گذشته ، این تبلیغات رسانه ای که به عنوان تبلیغات لایت باکس (Light box ) شناخته می شوند، به یک راه حل مناسب برای هر تبلیغ کننده‌ای تبدیل شده است که کمپین برندسازی انجام می‌دهد یا به دنبال جذب مشتری است.

لیست عناوین پنهان

تبلیغات لایت باکس چیست؟

تبلیغات لایت باکس چیست

با تبلیغات تعاملی لایت باکس می‌توانید به مشتریان بالقوه خود دسترسی پیدا کنید، آنها را جذب کنید و آنها را خوشحال کنید. این تبلیغات نرخ تعامل بسیار بالایی با مخاطب دارند به همین دلیل تعاملی نامیده می‌شوند.

تبلیغات لایت باکس به طور خودکار متناسب با فضاهای تبلیغاتی در صفحه نمایش سازگار می‌شوند. این مقاله مروری بر تبلیغات لایت باکس خواهد داشت.

مزایا تبلیغات لایت باکس

در اینجا برخی از مزایای استفاده از تبلیغات لایت باکس ذکر شده است:

با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید

می توانید تبلیغات خود را با استفاده از همه روش های مختلف هدف قرار دادن شبکه نمایش مانند مخاطبان وابسته ، هدف قرار دهید. علاوه بر این ، شما فقط وقتی افراد با تبلیغ شما درگیر می‌شوند ، هزینه می‌پردازید به عنوان مثال ، با گسترش تبلیغ و باز نگه داشتن آن برای سه ثانیه یا بیشتر هزینه پرداخت می‌کنید.

مخاطبان خود را مجذوب خود کنید

با استفاده از منابع آنلاین که ممکن است مانند ویدیوها یا کاتالوگ ها باشند، می توانید تبلیغات جذابی ایجاد کنید که مردم واقعاً بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند.

به عنوان مثال ، شما می‌توانید آگهی‌ای بسازید که به یک بوم تمام صفحه شبیه باشد ، یا می‌توانید آگهی ای ایجاد کنید که ویدیویی را در صفحه پخش کند.

نحوه کارکرد تبلیغات لایت باکس

تبلیغات لایت باکس در اندازه استاندارد در دسترس است و از انواع کارت تشکیل شده است که حاوی تصاویر یا فیلم هایی است که افراد می توانند با آنها در تعامل باشند ، یا در حالت دعوت یا در یک بوم گسترش یابند.

به عنوان مثال ، در رایانه ، افراد می‌توانند برای گسترش تبلیغات برای درگیر شدن با آن ، کلیک کنند. در دستگاه های تلفن همراه ، مردم می‌توانند بر روی تبلیغات ضربه بزنند تا وضعیت تعامل را اعلام کند.

تبلیغات لایت باکس برای کاهش تعاملات تصادفی ، ارائه تجربه بهتر برای مشتریان و ارزش بهتر برای تبلیغ کنندگان طراحی شده است.

اندازه لایت باکس به طور خودکار متناسب با فضاهای استاندارد تبلیغاتی در اندازه IAB تغییر می‌یابد. این تغییر اندازه خودکار می‌تواند به شما کمک کند تا مخاطبان بالقوه خود را در سراسر گوگل جذب کنید.

همچنین به شما امکان می‌دهد کمپین خود را متناسب با مخاطبانی که از دستگاه های تلفن همراه ، رایانه یا هر دو استفاده می‌کنند ، تنظیم کنید.

نحوه ایجاد تبلیغات لایت باکس

لایت باکس با پاسخ گویی دارایی های تبلیغاتی شما – مانند فیلم ها ، گالری های عکس و نقشه ها – را پر می‌کند تا فضای تبلیغاتی موجود را پر کند. تبلیغات Lightbox ممکن است شامل چندین فیلم ، گالری تصاویر یا ترکیبی از این موارد باشد.

در این مقاله نحوه تنظیم و ویرایش لایت باکس توضیح داده شده است.تبلیغات لایت باکس با هدف بازاریابی “بررسی محصول و برند” در کمپین های شبکه نمایش نشان داده می‌شود.

دستورالعمل های تبلیغات لایت باکس

پس از راه اندازی کمپین خود ، می‌توانید با دنبال کردن این مراحل تبلیغات لایت باکس را ایجاد کنید:

 • وارد حساب Google Ads خود شوید.
 • روی تبلیغات و برنامه های افزودنی در فهرست صفحه کلیک کنید.
 • روی دکمه آبی رنگ کلیک کنید و تبلیغ لایت باکس را انتخاب کنید.
 • حداکثر ۱۰ کارت برای تبلیغ خود ایجاد کنید. برای ایجاد اولین کارت ، روی تصاویر ، ویدیوها یا شروع با کارت فید (اگر فیدی دارید که به تنظیمات کمپین شما پیوند دارد) کلیک کنید.
 • با کلیک روی اسکن وب سایت ، بارگذاری یا اخیراً استفاده شده ، تصویر جدیدی اضافه کنید. شما می‌توانید حداکثر ۱۰ تصویر را به یک کارت گالری واحد اضافه کنید.
 • با کلیک کردن روی جستجوی YouTube ، بارگذاری یا اخیراً استفاده شده ، ویدیوی جدید اضافه کنید. هر ویدئو کارت مخصوص خود را دارد. با پیوند دادن آن به کمپین خود ، و سپس کلیک کردن روی شروع با کارت فید ، یک گالری محصول از Google Merchant Center خود اضافه کنید.
 • روی گزینه ذخیره کلیک کنید.
 • با گسترش کارتهای خود در پانل سمت چپ ، زیرنویس ها و گزینه تماس را برای اقدام و پیوندهای تصاویر خود اضافه کنید یا عکس های ویدیوهای خود را بپوشانید. تغییرات خود را در پیش نمایش در سمت راست مشاهده کنید.
 • با کلیک بر روی دکمه آبی رنگ به همراه کارت و انتخاب افزودن گالری عکس ، کارت ویدیو ، کارت تغذیه یا کارت‌های جدید اضافه کنید.
  همچنین می توانید یک لوگو و حداکثر ۱۰ پیام یا را برای داشتن جزئیات بیشتر در مورد کسب و کار خود به افراد یا تشویق به پاسخ سریع مانند ” همین الان خرید کنید” یا ” از وب سایت بازدید کنید” را اضافه کنید.
 • تبلیغات خود را ذخیره کنید تا برای بررسی ارسال شوند. پس از تأیید ، تبلیغات جدید لایت باکس شما شروع به کار می‌کند.

ابعاد تبلیغات لایت باکس

در این قسمت صفر تا صد ابعاد تبلیغات لایت باکس بررسی می‌شوند . این موارد شامل:

در عکس

تصاویر شما برای تبلیغات لایت باکس هم در گالری تصاویر و هم در تصاویر کوچک نمایش داده می‌شوند. می‌توانید در هر گالری حداکثر ۱۰ گالری تصویر بسازید.

مشخصات تصویر

 • قالب پرونده: PNG یا JPG
 • اندازه پرونده: حداکثر حجم پرونده ۲۰۰ کیلوبایت
 • ابعاد تصویر: حداکثر ۱۰۲۴ × ۱۰۵۰
 • وضوح تصویر: ۲۰۰+ PPI برای تصاویر با وضوح بالا (خروجی تصویر با دو برابر عرض و ارتفاع پیکسل برای تصاویری که قرار است در دستگاه های رتینا نشان داده شوند.)
 • نسبت ابعاد: ابعاد نسبت اجباری ندارند اما ۱۶ : ۹ برای آن متناسب است و در صفحه نمایش اندازه متنوعی را دارد.

متن تصویر

زیرنویس های توصیفی ، متن و فراخوان اقدام به عمل (CTA) ممکن است به هر تصویر اضافه شود. پیوندهای خروجی HREF باید مطابق با سیاست های دامنه نمایش باشد.

حداکثر طول برای مجموعه کاراکترهای تک بایت (SBCS) (مانند انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی)

 • عنوان: ۴۰ حرف
 • متن: ۱۰۰ حرف
 • CTA: 20 حرف

حداکثر طول برای مجموعه کاراکترهای دو بایت (DBCS) (مانند چینی ، ژاپنی ، کره ای)

 • عنوان: ۲۵ حرف
 • متن: ۷۵ حرف
 • CTA: 15 حرف

در ویدیو

با جستجوی YouTube ، بارگذاری ویدئو از رایانه یا انتخاب فیلم های اخیراً استفاده شده ، می توانید فیلم ها را به تبلیغ خود اضافه کنید. هر ویدئو به کارت خاص خود نیاز دارد (تبلیغ تصویر ، کارت ویدیو ، کارت گالری محصولات).

ویدیوهای غیر YouTube

 • رمزگذار ویدئو: H.264 ، MPEG-2 یا MPEG-4 توصیه می‌شوند
 • کدک صوتی: MP3 یا AAC توصیه می‌شوند
 • تبلیغات لایت باکس ساخته شده فقط با الگوهای Google Ads پذیرفته و قابل قبول هستند

ویدئوهای YouTube

حداکثر طول ۴ دقیقه توصیه می شود حاشیه نویسی و کارتهای اطلاعات YouTube در مرورگرهای پشتیبانی شده قابل مشاهده خواهند بود.

بازی خودکار

در صورت داشتن فیلم ، تبلیغات لایت باکس ساخته شده با الگوهای Google Ads هنگامی که کسی برای گسترش تبلیغ در دستگاهی که از پخش خودکار ویدیو پشتیبانی می کند (در درجه اول دسک تاپ و برخی از رایانه های لوحی) ، پخش ویدیو را به صورت خودکار (بدون صدا) آغاز می کند.

ویدیوها همچنان برای پخش در دستگاه های تلفن همراه قابل کلیک هستند. اولین ویدئو به صورت خودکار پخش می شود و فیلم های دیگر در صورت انتخاب به صورت خودکار پخش می شوند. اگر کاربر به ویدئوی قبلی برگردد ، ویدیوی قبلی تا زمانی که کلیک شود در حالت مکث باقی خواهد ماند.

پیش نمایش خودکار

تبلیغات لایت باکس با حالت پیش نمایش خودکار در بنر پیش نمایش خودکار را انجام می دهد و بدون صدا در دستگاه های سازگار (در درجه اول رایانه ها و برخی رایانه های لوحی) پخش می شود.

تصاویر جلد ویدئو (اختیاری)

تصویر جلد ویدئو یک تصویر جایگزین با وضوح بالا برای نمایش قبل از پخش فیلم و در پس زمینه هنگام پخش فیلم است. اگر تصویر جلد ویدئو را بارگذاری نکنید و اگر وضوح تصویر به اندازه کافی بالا نباشد ، از تبلیغات به عنوان تصویر کوچک پیش فرض فیلم استفاده می شود که ممکن است دارای وضوح کمی باشد. تصاویر روی جلد ویدئو باید دکمه پخش داشته باشند ، بنابراین کاربران می دانند که قابل پخش هستند.

PNG ، JPG یا GIF

حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت
۲۰۰+ PPI برای تصاویر با وضوح بالا
(توجه: برای اینکه تصاویر شما در دستگاههای دارای صفحه رتینا به بهترین شکل نشان داده شوند ، تصویری با دو برابر عرض و ارتفاع پیکسل بارگذاری کنید.)

هیچ نسبت ابعادی اجباری وجود ندارد ، اما اندازه ۱۶: ۹ در طیف گسترده ای از اندازه و جهت صفحه نمایش متناسب است.

پیشنهاد و صورتحساب

در AdWords ، دو گزینه پیشنهاد برای تبلیغات لایت باکس وجود دارد:

 • پیشنهاد هزینه قابل مشاهده برای هر هزار بار نمایش (vCPM)
 • پیشنهاد هزینه هر تعامل (CPE)

در تجربه جدید Google Ads ، استراتژی مناقصه هزینه هر تعامل (CPE) است که در آن وقتی کاربر با تبلیغ درگیر می شود ، از تعاملات هزینه دریافت می شود. برای فضاهای تبلیغاتی قابل ارتقا ، “تعامل کاربر” به این معنی است که کاربر برای گسترش آگهی ، کلیک می کند یا به آن ضربه می زند و آگهی زمان بارگیری و دیده شدن دارد.

برای تبلیغات از پیش گسترش یافته (مانند موارد میانبر) ، “تعامل کاربر” به این معنی است که کاربر پس از نمایش آگهی در تعامل است.

چرا تبلیغ کنندگان باید از تبلیغات Lightbox استفاده کنند؟

تبلیغات Lightbox

علاوه بر جلب توجه بهتر و سریعتر از تبلیغات تک تصویری ، تبلیغات لایت باکس به چندین دلیل دیگر مفید است:

هدف قرار دادن مخاطبان بدون فضای خالی

تبلیغات لایت باکس افرادی را هدف قرار می دهد که از همه راه حل های سنتی و گزینه های استقرار مخاطبان شبکه نمایش استفاده می کنند علایق و بازاریابی مجدد ، کلمات کلیدی ، اطلاعات جمعیتی ، مخاطبان وابسته و غیره.

تبلیغات لایت باکس در گوگل همچنین از یک موتور بهینه سازی اطلاعاتی استفاده می کند که مخاطبان را بر اساس داده های قبلی جمع آوری شده تنظیم می کند.

این ابزار می‌داند که کدام روش هدف گذاری در گذشته موثرترین روش بوده است. بنابراین با گذشت زمان سطح تعامل مخاطبان همچنان بهبود می یابد.

محتوای جذاب و دلنشین

با تبلیغات لایت باکس ، می‌توانید از مطالب خلاقانه موجود برای ایجاد تبلیغات جذاب استفاده کنید که افراد می توانند با آنها تعامل بهتری داشته باشند.

برای ایجاد تجربیات تمام صفحه در هر سایت ، برنامه تلفن همراه ، صفحه یا دستگاه – چه در دسک تاپ و چه در تلفن همراه ، می توانید تصاویر را بارگذاری کنید.

یکی از مزایای اصلی تبلیغات GDN Lightbox این است که اندازه آنها به طور خودکار متناسب با تمام فضاهای تبلیغاتی استاندارد IAB (دفتر تبلیغات تعاملی) است

اندازه تبلیغات لایت باکس

این تغییر اندازه اتوماتیک به شما امکان می دهد تبلیغات شما در مکان های بیشتری نشان داده شود و به شما کمک می کند تا مخاطبان بالقوه خود را جذب کنید.

تبلیغات پویا

ترکیبی از تصاویر ، ویدئو و صدا با کیفیت بالا می تواند باعث افزایش جذابیت مخاطبان و تأثیر ماندگار در هنگام تبلیغ محصولات مختلف شود.سونی الکترونیک با موفقیت از تبلیغات تصویری و لایت باکس برای تبلیغ محصولات مختلفی از جمله تلویزیون Ultra 4k، تلفن هوشمند Xperia ، PlayStation ، نوار صوتی و موارد دیگر استفاده کرد.

تجربه کاربری بهتر

علاوه بر مزایای تبلیغات ، تبلیغات لایت باکس نیز تجربه کاربر را بهبود می بخشد. با الزام به کاربران برای کلیک کردن ، ضربه زدن یا قرار دادن ماوس بر روی آگهی ، قبل از اینکه تبلیغ گسترش و توسعه پیدا کند. این سبک تبلیغات برای به حداقل رساندن گسترش های تصادفی طراحی شده است.

چرا تبلیغات لایت باکس بسیار پرطرفدار است

تبلیغات لایت باکس بسیار تعاملی و کاربردی هستند و این اطمینان را به مخاطب و یا حتی بازدید کننده سایت شما می‌دهد که تبلیغ شما کاملا و صد در صد دیده شود. این تبلیغات اینگونه عمل خواهند کرد که نور صفحه به حالت کم رنگ در می‌آید و تبلیغ که قسمت اصلی صفحه را تشکیل می‌دهد بولد می‌شود.

با برقراری ارتباط بوسیله تبلیغات لایت باکس می شود ، یک تجربه همه جانبه ایجاد کرد که از مزایای استفاده از این تبلیغات می‌باشد. بینندگان می توانند از طریق تصاویر پیمایش کنند ، فیلم ها را تماشا کنند یا در غیر این صورت با تبلیغات ارتباط برقرار کنند.

این نه تنها تعامل بسیار بالاتری نسبت به انواع تبلیغات سنتی Google Display Network ایجاد می‌کند ، بلکه یک تجربه به یاد ماندنی را نیز خلق می کند که باعث ایجاد تغییر در آینده می شود.

گزینه های زیاد برای هدف گذاری مخاطبان

Google Display Network به دلیل گزینه های مختلف هدف گیری مخاطبان شناخته شده است. تبلیغات لایت باکس قادر است از هر یک استفاده کند ، به این معنی که شما واقعاً می توانید مخاطبان مناسب را با این نوع قالب پیدا کنید.

شما می توانید با توجه به علایق ، کلمات کلیدی ، جمعیت شناسی ، مخاطبان وابسته ، داده های بازاریابی مجدد و موارد دیگر را مورد هدف قرار دهید.

عملکرد بهتر با گذشت زمان

هنگامی که در مورد دستورالعمل مناسب گزینه های هدف یابی مخاطب تصمیم گرفتید ، تبلیغات لایت باکس شما با گذشت زمان انتخاب شما را دقیق می کند.

با استفاده از موتور بهینه سازی اطلاعاتی گوگل ، تبلیغات به هر یک از مخاطبان منحصر به فرد که با محتوای آگهی ارتباط برقرار می کنند توجه می کند و ‌می‌داند که کدام روش ها و استراتژی ها موثر ترین بوده و برای کدام نوع از بینندگان هستند.

استفاده از محتوای موجود با قالبی جذاب و جدید

ایجاد محتوای تبلیغاتی یا محتوایی جدید می تواند روندی خسته کننده و زمان بر باشد. بازاریابان موفق در استفاده مجدد از محتوای موجود و بسته بندی مجدد آن به روش های جدید جالب ، سرآمد هستند. خوشبختانه ، با تبلیغات لایت باکس ، انجام این کار بسیار آسان است!

شما می توانید از عناصر موجود مانند تصاویر ، ویدیوی یوتیوب ، لیست های Google Maps ، تبلیغات خرید ، محتوای وب سایت و موارد دیگر تجربیات فوق العاده جذابی ایجاد کنید. تجربه لایت باکس به طور خودکار به قطعات محتوای گذشته جان تازه ای می بخشد.

تغییر اندازه خودکار

امروزه یکی از بزرگترین چالشهایی که بازاریابان را تحت تأثیر قرار می‌دهد اطمینان از نمایش کامل محتوا در هر دو دستگاه موبایل و دسکتاپ است.

با جستجوی بیشتر افراد در دستگاه های تلفن همراه ، محتوا ، تبلیغات و وب سایت ها کاملاً باید روی این صفحات کوچکتر کاملاً کار کنند. با این حال ، نمی توانید جستجوی دسک تاپ را به طور کامل کنار بگذارید.

با تبلیغات لایت باکس ، اندازه و نوع دستگاه هیچ گونه نگرانی نیست. این تبلیغ با هر سایت ، صفحه یا دستگاهی ، حتی در تلفن همراه و دسک تاپ سازگار است.

و این نوع تبلیغ بطور خودکار تغییر اندازه می دهد تا متناسب با همه فضاهای معمول تبلیغات آنلاین باشد. تبلیغات لایت باکس بهترین و منحصر به فرد ترین نوع تبلیغات با توجه به داشتن صفحه نمایش کامل و خاص است.

شما قادر هستید با یک طراحی هوشمندانه این تبلیغات را به بزرگترین منبع دریافت ترافیک و بازده تبدیل کنید. پس حتما و صد در صد از آن بهره بگیرید.

تجربه به یاد ماندنی

با مشاهده و درگیر شدن صدها پیام بازاریابی توسط مصرف کنندگان در روز ، کنترل این نرخ تعامل گاهی اوقات می‌تواند غیر ممکن باشد. با این حال ، هنگامی که یک تجربه جست و جو و به یاد ماندنی ایجاد می کنید ، کار مورد توجه قرار گرفتن و در دید عوام بودن کمی آسان تر است ، این مزیت استفاده از تبلیغات لایت باکس است که قبلا ذکر شده است.

وقتی شما به طور موثر تصاویر ، محتوای ویدئویی ، صوتی و سایر عناصر تعاملی و محرک را بهم می بافید ، می توانید تبلیغات شبکه نمایش را ایجاد کنید که تأثیر ماندگاری بر بینندگان دارد.

محدود بودن اختلالات

تبلیغات، تمایل طبیعی برای ایجاد مزاحمت یا آزار دهندگی برای کاربرانی دارند که فقط می‌خواهند با آرامش در اینترنت سرچ کنند کنند. این دلیل کلی است که مصرف کنندگان از طریق تبلیغات تلویزیونی خود رد می‌شوند یا مسدود کننده های تبلیغات را در رایانه خود نصب می کنند.

هدف تبلیغات لایت باکس کاهش این اختلالات است. با پرسیدن اینکه کاربران برای چند ثانیه بر روی تبلیغ کلیک می کنند یا آنها را نشان می‌دهند ، احتمال گسترش تصادفی را که باعث قطع مرور کاربر می شود ، کاهش می دهند.

رابط کاربری بهتر

تبلیغات لایت باکس با ارائه یک نوع قالب تبلیغات قوی ، تجربه مشتری را بهبود می بخشد. با انتخاب گزینه انتخاب بین فیلم ها ، تصاویر یا سایر عناصر محتوا ، به مشتریان این امکان را می دهید که کدام محتوا را با آنها در میان بگذاریم.

به عنوان مثال سونی از تبلیغات لایت باکس استفاده می کند تا در مورد محصولات مختلف از تلفن های هوشمند گرفته تا تلویزیون های ۴k ، کنسول های بازی و سایر موارد به مخاطبان اطلاع دهد. مشتریان می توانند انتخاب کنند که کدام ویدئو و کدام محصول بیشتر مورد توجه آنها قرار گیرد.

این انتخاب در ایجاد یک تجربه موثر مشتری بسیار مهم است زیرا اطمینان حاصل می‌کند که محتوا مربوط به هر شخصی است که تجربه تبلیغ شما را مشاهده می کند.

پیشنهادات و هزینه های استفاده از تبلیغات لایت باکس

آیا تا اینجای کار متقاعد شده اید که تبلیغات سبد انتخاب هوشمندانه ای برای کسب و کار شما است؟ پس ، قطعا سوال بعدی شما و همه در مورد هزینه خواهد.

تبلیغات سبد به جای استفاده از هزینه در هر هزار بار ، از استراتژی پیشنهاد قیمت هر تعامل استفاده می‌کند. این بدان معناست که اگرچه ممکن است پیشنهادات شما بیشتر باشد ، اما فقط درصورتی که مشتری احتمالی تجربه تبلیغات شما را درگیر کرده و مشاهده کند ، این هزینه را پرداخت خواهید کرد. پس ، در دراز مدت مبلغ پایین تری خواهید پرداخت.

جمع بندی و نتیجه گیری

هدف از تبلیغات لایت باکس پیدا کردن مخاطبان و کاربران هدف و بالقوه می‌باشد. با این کار شما می‌توانید آن ها را جذب کرده و به مقصود خود برسید. این سبک از تبلیغات، تبلیغاتی تمام صفحه هستند و همین مورد نیز به شما این امکان و تضمین را می‌دهد که نرخ تعامل بالایی را کسب کنید.

همچنین گزینه‌ای که این سبک تبلیغاتی را منحصر به فرد و خاص می‌کند، شکل پذیری و مطیع بودن حالت صفحه نمایش است. به این صورت که به طور خودکار همانند و اندازه صفحه نمایش خواهد شد.

مزایای این سبک تبلیغاتی پیدا کردن مخاطبان بالقوه، جذب آن‌ها و نرخ معقول برای هزینه آن است. این تبلیغات هنگام ظاهر شدن باعث کم رنگ شدن محیط اطراف تبلیغ می‌شوند و با این کار تاثیر بالاتری را خواهند داشت.

همچنین در این مقاله اندازه‌های استاندارد و متناسب این تبلیغات برای ویدیو و عکس نیز گفته شد.

۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا