آموزش دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات بینابینی یا (interstitials ads) چیست؟

قطعا شما وقتی در حال کار با سایتی هستید یا از اپلیکیشنی در حال استفاده هستید به این مورد برخورده اید که بین مقاله ای که دارید مطالعه می‌کنید یا ابزاری که در حال کار با آن هستید  یک پنجره کوچک ظاهر میشود که حاوی محتوایی است و به جایی لینک شده است.

خیلی از مجلات و بلاگ ها از این نوع روش عالی برای تبلیغات استفاده می‌کنند و این روش از تبلیغات یکی از بهترین روش ها است برای اینکه با این مدل از تبلیغات بیشتر آشنا شوید حتما در ادامه با ما همراه باشید.

لیست عناوین پنهان

تبلیغات بینابینی چیست ؟

تبلیغات بینابینی چیست

تبلیغات بینابینی تبلیغاتی به نوعی از تبلیغات آنلاین و تمام صفحه گفته می‌شود که رابط کاربری برنامه یا سایت با آن ارتباط می‌گیرد. این تبلیغات بین محتوا نشان داده می‌شوند ، بنابراین در نقاط انتقال طبیعی یا وقفه ها قرار می‌گیرند ، مثلاً در بین فعالیت ها یا سطح بازی.

پوشش کامل آنها چیزی است که آنها را از انواع دیگر تبلیغات مانند تبلیغات پاپ آپ ، بومی و بنر متمایز می‌کند.

انواع تبلیغات بینابینی شامل متن ، تصویر ، رسانه غنی و ویدئو است. کاربران می‌ توانند با کلیک کردن روی آگهی ، از هر یک از این موارد عبور کنند تا از تبلیغات آن دیدن کنند یا آن را ببندند تا کارهای قبلی را ادامه دهند.

زمان انتخاب گزینه بستن به نوع تبلیغ بستگی دارد. تبلیغات غیر ویدیویی یک گزینه فوری برای بسته شدن دارند. همچنین تبلیغات بینابینی ممکن است قبل از ارائه گزینه بسته شدن تا ۵ ثانیه تأخیر داشته باشند.

تبلیغات بینابینی را می‌ توان در دسک تاپ و تلفن همراه (به عنوان تبلیغات تمام صفحه iOS و Android) یافت. با توجه به دنیای ارتباطات که در آن زندگی می‌کنیم و تبلیغات زیادی در اینترنت مشاهده می‌ کنیم، این مقاله به تبلیغات بینابینی خواهد پرداخت.

مزایا و معایب تبلیغات بینابینی

مزایا و معایب تبلیغات بینابینی

چند دلیل برای انتخاب تبلیغات بینابینی به جای انواع دیگر تبلیغات وجود دارد. در زیر دلایل اصلی انجام تبلیغات بینابینی آورده شده است.

مزایای استفاده از تبلیغات بینابینی

تبلیغات بینابینی مکمل برند است: و از آن می‌توان به عنوان توصیف کننده بصری برند خود استفاده کرد. تبلیغ بنری یک تخته دیجیتال و بیلبوردی همگانی با هزینه معقول می‌ باشد که برند و کسب و کارتان را به صورت حرفه‌ای در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

جذب مخاطب و ترافیک: در اینجا نیز بحث حول محور ابعاد بزرگ این تبلیغات است. شما با طراحی و منتشر کردن محتوایی خاص و با کیفیت، مخاطبان بسیاری را به سمت خود می‌ کشانید و با داشتن صفحه‌ای بزرگ همه چیز را در دسترس دارید.

تنوع در تبلیغات متفاوت : با ترکیب کردن انواع قالب تبلیغاتی می‌توانید مخاطب را شفت زده کنید و دید بصری متفاوتی را در معرض او قرار دهید. فقط باید مواظب باشید تا بیش از حد از این موارد استفاده نکنید جون سایت و یا صفحه را شلوغ کرده و جذابیت را به بازخورد منفی تبدیل خواهد کرد.

تبلیغات بینابینی جالب هستند: وقتی از این تبلیغ به درستی استفاده شود ، می‌ تواند جنبه جذابی را برای نمایش محصولات و خدمات شما گرد آورد. علاوه بر این ، همان‌طور که به کاربر اجازه مشاهده یا جست و خیز را می‌ دهید ، به اندازه اکثر تبلیغات آنلاین آزار دهنده نیست.

تبلیغات بینابینی جامع هستند: اگرچه یک تبلیغ بینابینی فقط ممکن است حاوی متن باشد ، اما نحوه ارائه محتوا در اینجا محدودیتی ندارد. بنابراین ، برای موفقیت در آن ، درج تصاویر یا فیلم های جذاب در تبلیغات آسان تر است.

توجهات به تبلیغات بینابینی جلب می‌شود : اگر در موقعیت صحیحی قرار گیرد، تجربه کاربری تبلیغات بینابینی برای جلب توجه مخاطبان هدف ایده آل است. در حالی که کاربر منتظر بارگیری یک صفحه وب یا سطح فعالیت بعدی است، گزینه مناسبی برای استفاده نمایان می‌شود.

معایب تبلیغات بینابینی

برخی از جنبه‌های تبلیغات بینابینی وجود دارد که مزیت محسوب نمی‌شود، مهم است که از آنها آگاهی داشته باشید تا از این معایب دور شوید.

تجربه کاربر ممکن است مانع آن شود: اگر تعداد زیادی از این قبیل تبلیغات را انتخاب کنید، حتی ممکن است آن‌قدر کاربر را آزار دهد که سایت را ترک کند. وقتی کاربر در هر مرحله از راه با تبلیغی روبرو می‌شود، قطعاً این‌گونه خواهد بود. راه حل به اندازه کافی ساده است.

حتی اگر تبلیغات بینابینی مفید باشد، باید همیشه به خاطر داشته باشید که بیش از حد هر چیزی خوب نیست. بنابراین، شما باید اطمینان حاصل کنید که تعداد آن به حداقل می‌رسد.

ممکن است زمان بارگیری به تأخیر بیفتد: اگر تبلیغ بینابینی ادامه داشته باشد و بارگیری صفحه وب مدت زیادی طول بکشد، کاربر مطمئناً از وب سایت احساس عصبانیت می‌کند. تبلیغ نیز باید سریع بارگیری شود.

در اینجا همچنین می‌توانید اطمینان حاصل کنید که تبلیغات از قبل بارگذاری می‌شوند تا کاربر یک تجربه یکپارچه داشته باشد. با این کار مطمئناً قادر خواهید بود فرصتی برای نمایش محصولات یا خدمات خود با سهولت و کارایی داشته باشید.

ابعاد و اندازه تبلیغات بینابینی

ابعاد و اندازه تبلیغات بینابینی

تبلیغات بینابینی ، تصاویری هستند که کل صفحه تلفن همراه را در اندازه ۳۲۰ × ۴۸۰ پیکسل پوشش می‌ دهد. این محبوب ترین اندازه این تبلیغات است. زیرا به شما امکان می‌دهد زمینه بیشتری برای واضح تر شدن کار و محتوای خلاقانه مانند فیلم ها و انواع محتوا را ارائه دهید. ا

در اینجا اندازه های معمول تبلیغات بینابینی را برایتان گردآوری کرده‌ایم ولی در کل به این ابعاد و اندازه‌ها محدود نمی‌شوند.

اندازه تبلیغات بینابینی

این حالت معمولاً در لحظات مهم هنگام پیمایش ، مانند باز شدن ، مرور بین صفحات یا در بین بازی ها ظاهر می‌شود. این حالت نیاز به اقدام کاربر دارد. به طور معمول بر روی یک دکمه کلیک کنید تا تبلیغ بسته شود یا برای رفتن به محتوای مورد نظر خود صفحه را با انگشت بکشید.

تبلیغات بینابینی مستقیماً از اینترنت استفاده می‌کنند که کاملاً در تلفن همراه مناسب هستند. توانایی آن در جلب توجه کاربر نامشخص ؛ به ویژه تمام صفحه در تلفن همراه برای تبلیغ کنندگان بسیار جذاب است.

همچنین لازم نیست نگران کلیک‌های اشتباه و بی مورد باشید ، زیرا تبلیغات فقط هنگام استفاده از برنامه ها در بین صفحات ظاهر می‌ شود.

تبلیغ کنندگان می‌توانند با کارهای هنری با کیفیت بالا و جذاب ، محتوای زیبا و تعاملی ایجاد کنند. این می‌تواند عامل ایجاد اختلال در کاربران را کاهش دهد.

به گفته بسیاری از کارشناسان ، تبلیغات بینابینی بهتر است در بازی های دارای سطح قرار بگیرند. شکاف طبیعی در گیم پلی بین سطوح باعث می‌شود که میان محتوا بدون سر و صدا ظاهر شوند. توصیه می‌شود تجربه کاربر را قطع نکنید. بنابراین ، ناشران نباید یک تبلیغ بینابینی را در وسط بازی بگنجانند .

مجازات تبلیغات بینابینی برای تلفن همراه

اکنون گوگل صفحات تلفن همراه حاوی محتوای بینابینی را مجازات می‌ کند ، فقط به این دلیل که تبلیغات بینابینی تلفن همراه مغایر با دستورالعمل های آنها است.

در دستگاه‌های تلفن همراه (صفحه کوچک‌تر) یافتن لینک‌های “X”، “بستن” یا “ادامه در سایت” همیشه آسان نیست. حتی وقتی آن را می‌بینید، ضربه زدن به آن به دلیل اندازه و جایگذاری آن دشوار است.

بنابراین در حالی که نسخه دسک تاپ آزار دهنده می‌باشد، نسخه‌های تلفن همراه می‌توانند کل تجربه کاربر را خراب کنند. از تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۵، آزمایش Google-mobile-friendly شروع به حذف هرگونه صفحه تلفن همراه از دسته “mobile-friendly” کرد.

این دسته پس از کلیک از صفحه جستجو، برنامه میانبر را نشان می‌دهد، می‌دهد. سپس از ۱۰ ژانویه ۲۰۱۷ به بعد، ممکن است صفحات تلفن همراه که از طریق نتایج جستجوی موبایل به راحتی توسط کاربر قابل دسترسی نیستند، رتبه بالایی نداشته باشند.

اجرای تبلیغات بینابینی غیر مجاز شامل موارد زیر است:

 • بلافاصله پس از بارگذاری یا خروج از برنامه
 • تبلیغات بینابینی نباید بلافاصله پس از کلیک کاربر بر روی برنامه نمایش داده شود

هنگام خروج از برنامه

تکرار یا اشتباهات

گوگل اجازه نمی‌دهد بعد از هر اقدام کاربر، یک تبلیغ بینابینی قرار داده شود. همان‌طور که نمایش تبلیغات پشت سرهم پس از بسته شدن تبلیغ توسط کاربر مجاز نیست. به عنوان یک قانون کلی، بیش از یک تبلیغ میان برنامه‌ها به صورت مکرر قرار ندهید.

به طور غیر منتظره ظاهر شدن

در هنگام تمرکز کاربر بر روی کاری که در حال انجام آن است (به عنوان مثال بازی کردن، پر کردن فرم، خواندن محتوا)، تبلیغات میان برنامه‌ها به طور ناگهانی ظاهر می‌شوند: ممکن است منجر به کلیک‌های تصادفی شود.

موارد میانبر استفاده از کوکی

تبلیغات بینابینی که برای اعلان‌های رضایت کوکی مورد نیاز اتحادیه اروپا است مجاز هستند.

چرا باید از تبلیغات بینابینی استفاده کرد؟

تبلیغات بینابینی یکی از محبوب‌ترین قالب‌های تبلیغات موبایلی است که به دلیل میزان تأثیر گذاری بالا برای افزایش بارگیری و درآمد، توسط توسعه دهندگان و بازاریاب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکتهای مشهور با بهینه سازی بینابینی از جمله Pinterest و Airbnb به ترتیب با افزایش ۱۰۰٪ و ۳۰۰٪ افزایش قابل توجهی در نصب برنامه ها داشته اند.

چرا تبلیغات بینابینی را ترجیح می‌دهیم؟

 1. اندازه های بزرگ‌تر برداشت های بیشتری از کاربران به جای می‌گذارد
 2. نرخ های بالاتر کلیک به معنای نرخ تبدیل بالاتر است

در صورت استفاده نکردن و بهره نبردن مطابق با برخی از بهترین روش ها ، تبلیغات بینابینی نیز ممکن است سقوط داشته باشند. بدون پیروی از قوانین و توصیه های زیر ، ممکن است تبلیغات شما بازدید و تبدیل کمتری ایجاد کند و برنامه ها ممکن است حفظ کاربر کمتری داشته باشند.

۳ روش برتر برای ایجاد تبلیغات بینابینی

ترفند تبلیغات بینابینی

۱. یک جریان یکپارچه ایجاد کنید

وقتی نوبت به موقعیت یابی می‌ رسد ، مجازات گوگل را نیز نباید فراموش کرد . شما باید به خاطر داشته باشید که موارد میانبر برای تجربیات کاربر خطی کار می‌کنند.

این بدان معنی است که باید یک نقطه شروع و توقف کاملاً واضح در برنامه وجود داشته باشد و تبلیغات باید مکمل جریان طبیعی تعامل کاربر باشند. با ارائه یک میانبر در یک وقفه مورد انتظار ، نقطه توقف متمایز یا مکث مبتنی بر کاربر ، احتمال اینکه تجربه کاربر را مختل کنید بسیار کمتر است.

توصیه می‌شود که تبلیغات بینابینی را قبل از خارج شدن از صفحه نمایش دهید. تبلیغاتی که بلافاصله پس از کلیک روی یک دکمه ظاهر می‌شود می‌تواند تعجب آور باشد و منجر به کلیک های تصادفی تبلیغات شود و به راحتی نرخ تبدیل شما آسیب می‌رساند.

همچنین هنگام نمایش تبلیغ ، هرگونه عملکرد برنامه را موقتاً متوقف کنید. به عنوان مثال ، هر خروجی صدا را از برنامه اصلی خود متوقف کنید و کارهای شدید را موقتاً متوقف کنید. این به شما کمک می‌کند که کاربر مشکلی در گرافیک یا سرعت کم در بارگذاری فیلم را تجربه نکند.

۲. فرکانس و زمان را در نظر بگیرید

یکی از دلایل اصلی حذف برنامه ها توسط افراد ، تبلیغات سرزده است ، بنابراین مطمئن شوید که کاربر را با مطالب میانبر آزار ندهید. ممکن است افزایش فرکانس وسوسه انگیز باشد ، اما اگر تبلیغات کاربر را در جایی قطع کند که نمی‌ تواند از برنامه لذت ببرد ، می‌تواند تجربه کاربر را تحت تأثیر قرار دهد.

اگر برنامه ای به ضربه زدن مکرر توسط کاربران نیاز دارد ، قبل از نمایش سطح تبلیغات ، تأخیر (صفحه “بارگیری” یا “لطفاً صبر کنید” یا یک نوار یا چرخ پیشرفت) را در نظر بگیرید.

این مورد به شما این فرصت را می‌دهد تا از ضربه زدن روی صفحه دست بردارند و آنچه را که در مرحله بعدی نشان داده می‌شود ، با دقت در نظر بگیرند ، این امر به کاهش کلیک های تصادفی کمک می‌کند.

۳. ترافیکی هدفمند را به صفحات فرود هدایت کنید

اطمینان حاصل کنید که به راحتی می‌توانید پس از ارسال چشم انداز به صفحه اختصاصی پس از کلیک به جای وب سایت خود ، به پیشنهادات تبلیغاتی خود دسترسی داشته باشید.

صفحات فرود پس از کلیک ، به تبدیل چشم انداز و اهداف به لید کمک می‌ کند. این به به دلیل اقناع کننده بودن عناصر (کپی جذاب ، توصیفات قانع کننده ، نشان اعتماد ، و غیره) و بدون حواس پرتی (ناوبری هدر / پاورقی ، پیوندهای رسانه های اجتماعی و غیره) متکی هستند.

تبلیغات بینابینی را به کمپین های خود اضافه کنید

تبلیغات بینابینی این امکان را دارد که نرخ بالا ، نرخ کلیک ، نرخ تبدیل و درآمد را ارائه دهد. برای اطمینان از اینکه از تبلیغات میان برنامه ای خود بیشترین بهره را می‌برید ، نکات و بهترین روش های بالا را دنبال کنید.

تبلیغات بینابینی در مقابل تبلیغات بنری

تبلیغات بینابینی در مقابل تبلیغات بنری

تبلیغات بینابینی

این تبلیغات بصری و تمام صفحه هستند که کل صفحه برنامه یا سایت کاربر را پوشش می‌دهند. آنها معمولاً در هنگام سوئیچ در جریان جست و جو ظاهر می‌شوند ، مثلاً در بین بازی ها ، هنگام مرور بین صفحات وب یا حتی قبل از رسیدن به مقصد جستجو. به طور معمول ، تبلیغات بینابینی یک تایمر و شمارش معکوس را نشان می‌دهد که در آن کاربران می‌توانند با کلیک بر روی دکمه بستن ، پس از پایان تایمر ، از تبلیغ صرف نظر کنند.

مهمترین چیزی که به نفع تبلیغات بینابینی است این است که آنها کل فضای صفحه را اشغال می‌کنند و باعث می‌شوند پیام از نظر بصری جذاب باشد.

تبلیغات بنری

این تبلیغات اساساً نمایشگرهای گرافیکی مستطیلی هستند که در نوار کناری بالا ، پایین ، پایین راست یا چپ سایت یا برنامه گسترش می‌ یابند. تبلیغات بنری مبتنی بر متن نیستند.

آنها بیشتر مبتنی بر تصویر هستند و از این رو قالب تبلیغاتی محبوب برای تبلیغات وب سایت هستند. هدف اصلی بنرها تبلیغ برند ها یا محصولات برای جذب بازدید کننده از وب سایت میزبان به وب سایت تبلیغ دهنده است. این امر با ایجاد لینک به وب سایت باعث ایجاد ترافیک می‌شود.

انتخاب قالب تبلیغات خاص در میان سایر موارد ، عمدتا تحت تأثیر نوع محصولی که می‌ خواهید تبلیغ کنید ، است. بنابراین قبل از نهایی کردن قالب های تبلیغاتی مورد نظر ، بسیار مهم است که بدانید هیچ قالب تبلیغی به اندازه کافی صحیح نیست که بتواند لیست خواسته های شما را در خود جمع کند.

در واقع ، هر قالب موافقان و مخالفان خود را دارد. بیایید این دو را از نظر چند عامل قابل توجه مقایسه کنیم –

تعیین سطح

در حالی که هدف شما این است که با استفاده از تبلیغات جذاب بصری ، میزان مصرف کاربر خود را به حداکثر برسانید ، اما جایگذاری نامناسب تبلیغات می‌تواند همه شما را خراب کند.

تصمیم گیری در مورد زمان و مکان قرار دادن تبلیغ به همان اندازه تزیین تبلیغات با پیام های دارای اهمیت بسیار مهم است. همچنین جنبه های خاصی وجود دارد که می‌توانید با توجه به نوع قالب تبلیغاتی که روی آنها کار می‌کنید ، در نظر بگیرید.

بنر تبلیغاتی مانند آن دسته از مهمانان ساکت است. این تبلیغات بدون هیچ گونه تداخلی در محتوا ، بدون هیچ کلامی در هر گوشه و کنار صفحه نمایش کاربران قرار می‌گیرند. این یا در نوار کناری بالا ، پایین ، پایین راست یا چپ یک سایت یا برنامه است.

از طرف دیگر ، تبلیغات بینابینی کل فضای صفحه را در بر می‌گیرد. جذابیت زیاد و اندازه ۱۰ برابر تبلیغات بنری به جلب توجه کامل کاربران کمک می‌کند.

کارایی

اکنون ، عملکرد واقعاً یک معیار مهم برای تصمیم گیری در مورد قالب تبلیغات است. چندین پویایی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود ، مانند :

 • eCPM (هزینه موثر): به آنچه در ازای هر ۱۰۰۰ بازدید کسب می‌ کنید اشاره دارد (هرچه بالاتر بهتر).
 • CTR (میزان کلیک): به درصد کاربرانی که پس از مشاهده آگهی شما روی آن کلیک می‌کنند ، اشاره دارد (هرچه بالاتر بهتر).
 • Impressions : به هر نمونه هنگام نمایش یک تبلیغ اشاره دارد.
 • نرخ پر کردن: به درصد دفعاتی که ناشر برنامه از تعداد دفعات درخواست یک آگهی با موفقیت نمایش می‌ دهد (هرچه بالاتر بهتر).

هزینه تبلیغات بنری و تبلیغات بینابینی

تبلیغات بنری

 • در آمریکا: ۱.۲ دلار در آیفون / ۰.۵۷ دلار در Android
 • برداشت‌ها: میلیاردها
 • میزان پر کردن: ۲۰-۳۰%

تبلیغات بینابینی

 • در آمریکا: ۷.۲ دلار در آیفون / ۳.۵۰ دلار در Android
 • برداشت‌ها: میلیون‌ها نفر
 • میزان پر کردن: ۸۰-۹۰٪

بنابراین، می‌بینید که تبلیغات بینابینی از نظر تعامل به وضوح تبلیغات بنری را با یک فاصله مشخص شکست می‌دهند. با این حال، فراموش نکنیم، وقتی صحبت از کل می‌شود، تبلیغات بنری به برندها این فرصت را می‌دهند تا بدون حضور فعالیت باشند.

تجربه کاربری

خوب، همه چیز در نهایت به تجربه کاری برمی‌گردد. از آنجا که به عنوان یک تبلیغ کننده، مخاطب مورد نظر تمام هدف شماست، یک تبلیغ باید به گونه‌ای طراحی شود که تجربه آرامش بخشی را به کاربر ارائه دهد.

تبلیغ شما اصلاً نباید سرزده باشد. بنابراین برنامه ریزی تبلیغ می‌تواند به شما در ایجاد وفاداری به برند کمک کند.

همین‌طور کاربران به سختی به بنرهایی که در گوشه و کنار صفحه خود نشان داده شده توجه می‌کنند. کاربر به سادگی آن را رد می‌کند. همچنین به دلیل بزرگی تبلیغات، کاربران به طور تصادفی تمایل دارند به جای بسته شدن روی آن کلیک کنند.

تبلیغات بینابینی، اگرچه به دلیل اندازه بزرگ‌تر مورد توجه کاربر قرار می‌گیرد، اما این کار را در موارد بسیار منطقی مانند انتقال طبیعی در طول سطح بازی یا هنگام جست و جو در یک صفحه به صفحه دیگر انجام می‌دهد.

در اینجا لیست و جزئیاتی از مزایا و معایب تبلیغات بنری آورده شده است:

تبلیغات بنری

موارد مثبت تبلیغات بنری

 • مقرون به صرفه
 • بدون وقفه
 • تحویل بالاتر
 • متناسب با مشخصات کاربر است

موارد منفی تبلیغات بنری

 • تعامل کمتر با مخاطب
 • کاربران روی تبلیغات کلیک نمی‌ کنند
 • کمتر قابل توجه است – بسیار کوچک است
 • در اینجا لیستی

مزایا و معایب تبلیغات بینابینی در مقایسه با تبلیغات بنری:

موارد مثبت تبلیغات بینابینی

 • فضای بزرگ‌تر
 • جذابیت بصری
 • تبدیل زیاد
 • پیام گسترده تر ، میزان نوردهی و میزان حفظ

موارد منفی تبلیغات بینابینی

 • گزاف گویی کاربران – تبلیغ مانع آنها می‌شود
 • بسته به مشخصات کاربر می‌تواند کمی سرزده باشد
 • بازدیدکننده با نرخ تبدیل بالا نرخ CPM بهتری را برای تبلیغات ارائه می‌ دهد.

جمع بندی و نتیجه گیری

تبلیغات بینابینی مانند سایر تبلیغات آنلاین سبکی از ارائه مشخصات و محصول است. با این تفاوت که این نوع تبلیغات به صورت تمام صفحه بوده و همه‌ی صفحه نمایش را دربر می‌ گیرد. از آنجایی که از نامش پیدا است، تبلیغات بینابینی ما بین محتوا، خبر ، بازی و …. قرار می‌ گیرد.

پس برای جای دادن این تبلیغ باید آن را به عنوان مثال ما بین ارتقا مراحل در بازی، جابه‌جا شدن در صفحات وب و در کل ما بین مطالب قرار داد. از نکاتی که این تبلیغات را متمایز و کاملا قابل شناسایی می‌کند، تمام صفحه و پوشش کامل صفحه نمایش است .

تبلیغات بینابینی جامع، جالب، جذاب و تعاملی هستند. در عین حال می‌تواند باعث آزار برخی از مخاطبین شده و حوصله سر بر باشند. تبلیغات بینابینی نیز دارای ابعاد استاندارد و معمولی می‌ باشد که آن ۳۲۰× ۴۸۰ است .

البته این مورد قانونی اثبات شده نیست ولی اکثرا این سایز را بر می‌گزینند. همچنین در ادامه از مزایا ، معایب ، ویژگی و نرخ تبلیغات بینابینی نیز اطلاعاتی به اشتراک گذاشته شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا