فیلم آموزش سئو

۳ نکته برای افزایش مدت زمان ماندگاری کاربر در سایت

 

افزایش ماندگاری کاربر در سایت در سئو چه تأثیری دارد اصلاً چه ربطی به سئو دارد؟ دقیقاً یکی از اصلی‌ترین پارامترهایی که موتور جستجو گوگل در نظر می‌گرید که آیا کاربر توانسته با سایت ارتباط برقرار کند میزان ماندگاری کاربر در سایت است و اینکه بعد از آن صفحه وارد چه صفحاتی می‌شود و…

اما امروز قصد داریم باهم ۳ نکته اصلی برای افزایش حضور کاربر در سایت را برسی کنیم و آن‌ها را برای شما شرح دهیم.

۱-تولید محتوای طولانی و داستان وار

تولید محتوای طولانی اما مفید و داستان وار به طوری که حوصله کاربر را سر نبرد همیشه عالی و جوابگو بوده است پس حتماً موقع تولید محتوا با کارشناس محتوا خود طی کنید به تمامی جوانب پاسخ دهد به طوری که نیاز کاربر تماماً رفع شود.

۲- استفاده از ویدئو

استفاده از محتوای ویدئویی همیشه پاسخگو نیاز کاربر بوده و هست چون این‌گونه کاربر تعامل بهتری می‌تواند با محتوا برقرار کند و زمان ماندگاری کاربر در سایت را به طرز چشمگیری می‌توانید افزایش دهید.

۳-استفاده از اینفوگرافیک ها

اینفوگرافیک ها واقعاً فوق‌العاده هستند برای اینکه بتوانید زمان حضور کاربر در سایت را افزایش دهید در پست‌های خود حتماً از اینفوگرافیک ها استفاده کنید چون این عکس‌ها شامل اطلاعات در باکس‌های زیبا هستند کاربر دوست دارد تا تمام آنها را بخواند و از آن نتیجه‌ای کسب کند جدا از این موضوع اینفوگرافی قابلیت وایرال شدن بسیار زیادی را در شبکه‌های اجتماعی را دارند پس این یک فرصت عالی برای کسب و کار شما نیز می‌باشد.

امتیاز post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا