آموزش دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات متنی یا Contextual advertising چیست؟

تبلیغات متنی به انگلیسی : Textual advertisement و یا Contextual advertising یکی از مرسوم ترین نوع تبلیغات است و نوعی تبلیغات کلیکی محسوب می‌شود. تبلیغات متنی به دلیل کمبود فضای برای ارائه کسب و کار باید بتوانید در کوتاه ترین جمله خود و شعار بیزینس را معرفی کنید و مخاطب را جذب کنید.

اما قطعا این نوع تبلیغات فقط محدود به این چند عبارات ساده نیست و قصد داریم در این مقاله از بلاگ مهدی عراقی به صورت جامع به این مورد بپردازیم.

لیست عناوین پنهان

تبلیغات متنی چیست ؟

تبلیغات متنی چیست

تبلیغات متنی دارای لینک‌های متنی است که بازاریابان برای تبلیغ برند‌، پیام و محصولات خود از آن استفاده می‌کنند. تبلیغات متنی به اندازه خود بازاریابی قدیمی هستند اما در دنیای امروز تبلیغات متنی غالبا به سبک تبلیغاتی که در وب استفاده ‌شود مربوط می‌شود.

با تبلیغات متنی تبلیغ کنندگان می‌توانند برای کسب و کار ،محصول یا خدمات خود در گوگل بازدید و توجه مردم را بدست آورند.

مزایای تبلیغات متنی

مزایای تبلیغات متنی

در ابتدا با شنیدن نام تبلیغات متنی، ممکن است ذهن اکثریت مردم به این سمت برود که این نوع از تبلیغات مخاطبان زیادی را نمی‌تواند درگیر کند و تاثیر چندانی بر فروش نخواهد داشت.

اما در حقیقت به این صورت نیست و تبلیغات متنی اگر به درستی و در جای مناسب استفاده شوند، دارای مزایا و بازخوردهای بسیار خوبی خواهند بود. در ادامه‌ی این مطلب تعدادی از فواید استفاده از تبلیغات متنی را می‌گوییم.

کار آمد با قیمت مناسب

در یک مقایسه ساده با تبلیغاتی پر بازده‌تر مانند تبلیغات بنری: خواهید دریافت که مسلماً بازده این تبلیغات یعنی تبلیغات متنی کمی پایین‌تر است. ولی با حساب قیمت و اینکه با استفاده از تبلیغات بنری می‌توانید از آن بارها و بارها استفاده کنید و نتایج خیلی بهتر از تبلیغات بنری بگیرید.

ترافیک بالا و سئو بهتر

عنصر اصلی تأثیر گذاری در تبلیغات متنی ” متن تبلیغات ” می‌باشد. بنابراین با نوشتن تبلیغات و متنی مؤثر و جذاب، و انتشار آن در محیط اینترنت و سایت‌ها پربازدید، کاربران و مخاطبانی که مورد هدف شما هستند به سمت سایت شما می‌آیند و این باعث افزایش بازدید و همچنین بهبود سئو سایت شما خواهد شد.

ویژگی‌های یک تبلیغ متنی مؤثر

تبلیغاتی که به صورت متن هستند بسیار کارآمد و تأثیرگذار هستند. تنها ایرادی که می‌توان از این سری تبلیغات گرفت، نبود عناصر بصری در این تبلیغات است که جلوه خاصی به آن نمی‌دهد. پس باید حداکثر توان خود را گذاشته و از بهترین خود را برای تبلیغات بیاوریم.

کلمات کلیدی جذاب

کلمات کلیدی معجزه می‌کنند. به همین دلیل حداکثر کلمات کلیدی مربوطه را در تبلیغات متنی خود بگنجانید. با این کار شما مخاطبتان را راهنمایی می‌کنید و او می‌داند که مقصود و هدف کجا است و سردرگمی و ابهامات رفع می‌شوند.

خلاق و متفاوت باشید

سعی کنید متنی که می‌نویسید با بقیه تفاوت داشته باشد. چون اکثراً برای فروش یک محصول یکسان از متون مشابه استفاده می‌کنند.

به مخاطبان پاسخ دهید

باید تبلیغات متنی به نحوی باشد که مخاطب نیازش برطرف شده و با کلیک روی آن به هدف خود برسد.

مخاطبان بالقوه را شناسایی کنید

برای پیدا کردن مخاطبین هدف باید متن شما طوری طراحی شود که دقیقاً مورد نیاز کاربر است و نه چیزی که شا ترجیح می‌دهید داشته باشید.

انواع تبلیغات متنی

انواع تبلیغات متنی

Textual Advertising

ابتدایی‌ترین حالات تبلیغات در بستر وب، تبلیغات اینترنتی هستند که پس از نوشتن منتشر می‌شوند. در ابتدا این روش تبلیغات بسیار ساده بود، اما امروزه دارای جذابیت‌های خاصی شده است و تفاوت بسیاری با سبک قدیمی خود دارد.

رپورتاژ برای آگهی

بهترین و تأثیرگذار ترین سبک تبلیغات متنی در وب، رپورتاژهای آگهی هستند. در رپورتاژ کسب و کار، محصول و یا خدمات و توانایی‌های شما منتشر می‌شوند.

در نوشتن رپورتاژ آگهی محدودیتی وجود ندارد و غالباً از ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه را شامل می‌شوند. رپورتاژ کامل‌ترین نوع تبلیغات متنی است. به این دلیل که سه عنصر متن، تصویر و لینک را شامل می‌شود. مسلماً وقتی متن با تصویر و همچنین لینک ادغام می‌شود، هزینه به مراتب بالاتری هم دارد.

بک لینک

از انواع دیگر تبلیغات متنی می‌توان به بک لینک‌ها مراجعه کرد. تبلیغات به روش بک لینک، هزینه کمتری دارد و شما می‌توانید کلمه کلیدی مدنظرتان را در سایت‌هایی که این مدل تبلیغات را انجام می‌دهند، خریداری کنید.

سعی کنید برای داشتن بازدهی بالاتر، درباره بک لینک اطلاعاتی کسب کنید. برای داشتن بازخورد خوب از بک لینک‌ها، روی کوتاه مدت آن حساب باز کنید.

تبلیغات همسان

در تبلیغات همسان که نوع دیگر از تبلیغات متنی است، تصویر به همراه عکس قرار می‌گیرد. این سبک از تبلیغات تقریباً مانند تبلیغات بنری است و نوع هوشمندانه‌تر آن است.

با این تفاوت که از تبلیغات همسان بیشتر برای جذب بازدید و ترافیک استفاده می‌شود و تبدیل و به‌دست آوردن مشتری زیاد در آن ملاک نیست. تبلیغات همسان معمولاً در انتهای هر سایت جای دارند.

تبلیغات گوگل

از آنجایی که تقریباً تمامی دنیا برای پیدا کردن موردی که دنبال آن هستند در گوگل جست و جو می‌کنند، تبلیغات گوگل کاملاً منحصر به فرد و خاص نسبت به دیگر تبلیغات موجود در بستر وب هستند.

برای دیده شدن و تبلیغ در اینترنت باید هزینه‌ای را به افرادی که تبلیغ می‌کنند پرداخت کرد. خب با این اوصاف چرا هزینه را به سایت اصلی که همه در آن سرچ می‌کنند ندهیم؟ گوگل این امکان را فراهم کرده تا با پرداخت هزینه به آن سایت شما در رتبه اول جست و جو برای همه به نمایش گذاشته شود.

این دقیقاً سرویس Google Ads است. با ثبت نام در این سایت و شارژ کیف پولتان (حساب) می‌توانید از خدمات این سایت بهره‌مند شوید و تبلیغات خود را ایجاد کنید. با کمی دقت در جست و جو گوگل علامت Ad را در ابتدای نام برخی از سایت‌ها مشاهده می‌کنید.

این سایت‌ها تبلیغات گوگل را انتخاب کرده‌اند. با این کار گوگل سایت آن‌ها را نه تنها در صدر بقیه قرار می‌دهد، بلکه در انتها صفحه و در صفحات دیگر نیز جای می‌دهد.

قیمت این نوع تبلیغات هم بسته به کلمه کلیدی و جست و جویی که درباره آن می‌شود متفاوت است. هرچه کلمه مدنظر شما پربازدید تر باشد، مسلماً قیمت بیشتری را دارد.

فرق تبلیغات متنی و تبلیغات رفتاری

تبلیغات رفتاری

در حقیقت همیشه این دو نوع تبلیغات یعنی متنی و رفتاری باهم اشتباه گرفته می‌شدند. وقتی پایه و اساس تبلیغات روی متن بنیان گذاشته می‌شود، باور بر جست و جو و گشتن مخاطب در آن محل یا سایت می‌باشد.

در تبلیغات متنی و رفتاری عنصر اصلی که با آن در تعامل هستیم کلمه است و این موارد در محلی به اسم سایت قرار می‌گیرند. در تبلیغات رفتاری، همان‌طور که از نامش پیدا است، رفتار مدنظر واقع شده است و قبل از رسیدن به سایت هدف انجام می‌پذیرد.

نکاتی برای نوشتن تبلیغات متنی مؤثر

نوشتن تبلیغات

تیترهای تبلیغاتی عالی و مؤثر همانند ویترین‌ها پر زرق و برق فروشگاه‌ها هستند. با نوشتن متن و تیترهای جذابی که در تبلیغات خود قرار می‌دهید، تأثیرگذاری آن را چندین برابر خواهید کرد.

دقیقاً مانند یک بوتیک لباس فروشی، هرچقدر از مانکن‌ها و لباس‌های جذاب و متناسب استفاده کند، تأثیرگذاری بیشتری بر خریداران خواهد گذاشت.

نوشتن کلمات کلیدی

با نوشتن کلمه کلیدی مربوط با تبلیغ و کسب و کارتان مخاطب می‌داند که قرا است چه اتفاقی بیافتد و در چه سایتی وارد شود. با این کار تنها مخاطبین هدف خود را جذب می‌کنید و بالاترین بازدهی را دارید.

عنوان نه چندان واضح

سعی کنید در نوشتن متن تبلیغ کمی احساس کنجکاوی را در مخاطب ایجاد کنید. این کار باعث می‌شود آن‌ها به سمت سایت شما کشانده شوند و نرخ تبدیل در این قسمت بالا می‌رود.

سؤال کنید

استفاده از قصد کاربر برای افزایش نرخ تبدیل بسیار مهم است. یکی از راه‌های انجام این کار این است که با جستجوی عنوان با یک سؤال روبرو شوند و آن را پاسخ دهند.

رفع نیاز کنید

اگر شما ارزشی را به جهان هستی بدهید بدون شک به هدف خود خواهید رسید. و ارزش دادن با رفع نیاز ممکن است. بسیاری از بزرگان صنعت کسب و کار می‌گویند که با ارزش دادن و رفع ابهامات و مشکل‌ها بیش از آن چه بخواهید به‌دست می‌آورید. مردم درواقع قصد خرید ندارند، آن‌ها می‌خواهند مشکلات خود را حل کنند.

کمی شوخ طبعی اضافه کنید

تبلیغ کنندگان غالباً به انواع تبلیغاتی که رقبای آنها در حال پخش دارند، بسیار توجه می‌کنند. متأسفانه، چشم‌اندازها همگی ظاهری و قالبی یکسان دارند. شوخ طبعی می‌تواند راهی عالی برای تحقق این امر باشد.

با این حال، آنچه برای یک شخص خنده دار است ممکن است برای شخص دیگری عمیقاً توهین آمیز باشد، بنابراین اگر تصمیم دارید این روش را انتخاب کنید، حتماً مخاطب شناسی کنید و روانشناسی این کار را مطالعه کنید.

اعداد یا آمار را وارد کنید

بسیاری از کاربران که اکثراً ذهنیت منطقی دارند به خوبی به شواهد تجربی پاسخ می‌دهند. اطلاعات پیچیده می‌توانند یک سیگنال اعتماد باشند و می‌توانند بذر اعتماد را در ذهن و چشم انداز شما بکارند. به همین دلیل است که مک دونالد از شعار “میلیارد و میلیاردها فروش” در تابلوهای تبلیغاتی خود استفاده می‌کند.

درباره هدف کاربر تأمل کنید

اگر تیترهای تبلیغات خود را با در نظر داشتن هدف کاربر نمی‌نویسید، ممکن است فرصت‌های بی‌شماری را از دست بدهید. بسیاری از شرکت‌ها تبلیغات خود را راهی برای ارائه دادن ویژگی‌های محصول خود می‌دانند.

این اشتباه است. به یاد داشته باشید، هیچ کس به شما یا محصول شما اهمیت نمی‌دهد – فقط این که چگونه حرفه شما می‌تواند مشکلشان را حل کند مهم است.

از تعامل استفاده کنید

علاوه بر اینکه مردم قصد حل مشکلات خود را دارند، آن‌ها می‌خواهند بدانند که شخص دیگری خدمات یا محصول شما را تجربه کرده یا خیر؟ این همان چیزی است که تعامل را در بهترین عناوین تبلیغات به یک تکنیک قدرتمند تبدیل می‌کند.

با همدردی با مشکل مشتری خود، شما پیوندی بین خود و آن‌ها ایجاد می‌کنید، که می‌تواند اعتماد را افزایش دهد – یا حداقل توجه او را جلب کند.

از زبان ساده استفاده کنید

صنعت دیجیتال مارکتینگ بیش از بسیاری از ما از واژه‌ها و کلمات قصار برخوردار است و ما مطمئن هستیم که شما نیز از اصطلاحات تخصصی در صنعت خود استفاده می‌کنید.

با این حال، این بدان معنا نیست که شما باید عناوین تبلیغات خود را با اصطلاحات عامیانه پر کنید. بهتر است شما در تیترها و عناوین تبلیغات خود، از کلمات و اصطلاحات ساده استفاده کنید که مخاطب راحت‌تر با شما ارتباط بگیرد و تعامل بهتری برقرار کند.

از رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید

از طریق رسانه‌های اجتماعی از مخاطبان خود بخواهید که در مورد صنعت شما صحبت کنند و از آن برای الهام بخشیدن به عناوین خبری خود استفاده کنید.

متن‌های اضافی را حذف کنید

در تبلیغات متنی از کلمات یا حرف‌های غیر ضروری استفاده نکنید. اما اطمینان حاصل کنید که از حداکثر ۲۵ کاراکتر در عناوین تبلیغات متنی خود استفاده کامل کرده‌اید.

تا جایی که می‌توانید توصیفی داشته باشید و مطمئن شوید که تبلیغات شما دقیقاً آنچه را که کاربران می‌توانند هنگام کلیک بر روی آنها انتظار داشته باشند، مشخص می‌کند.

وعده و وعید دروغ ندهید

درج اطلاعات نادرست یک روش سریع برای رد شدن تبلیغ شما توسط Google و Bing است. اگر در تیتر تبلیغ خود ادعا کردید ، مطمئن شوید که نسخه تبلیغاتی یا صفحه مقصد (ترجیحاً هر دو) با داده های واقعی ، مطابقت دارند.

در مورد علائم نگارشی ، هجی و دستور زبان وسواس به خرج دهید

این دلیل که فقط ۲۵ کاراکتر برای کار در عناوین تبلیغات خود دارید ، به این معنی نیست که نباید وقت خود را صرف اطمینان از صحت دستور زبان تبلیغ کنید.

غلط املایی باعث می‌شود شما و تجارتتان لوس و سطح پایین به نظر برسید ، بنابراین قبل از ارسال آگهی خود برای تأیید ، همه چیز را از لحاظ املا و دستور زبان بررسی کنید.

بر روی مزایا تمرکز کنید

با نوشتن عنوان‌های تبلیغاتی با در نظر داشتن کاربر‌، به یاد داشته باشید که افراد می‌خواهند بدانند که انتخاب محصول یا خدمات شما به چه درد آنها می‌خورد.

متخصصان فروش اغلب یک الگو را در ذهن دارند – “چه چیزی برای من مفید است؟” – هنگام تعامل با مخاطبان احتمالی ، و همچنین هنگام نوشتن تیترهای تبلیغاتی باید این کار را انجام دهید.

روی مشکلات بزرگ تمرکز کنید

مثلا بعد از یک شب بیرون رفتن در شهر کلیدهایتان را گم کرده‌اید. خب این یک مشکل بزرگ در سراسر دنیا است و بسیاری از وقوع آن ترس دارند. حال اگر شما بیایید و رفع نگرانی کنید، آیا به نظرتان مردم به شما اعتماد نمی‌کنند.

اگر خیالشان راحت باشد که در قرار گرفتن در چنین شرایطی، حامی بزرگی مثل شما دارند، کاملا به شما اعتماد کرده و از شما خریداری می‌کنند.

در تبلیغات متنی عباراتی که به معنی قابلیت اطمینان بودن و خدمات ۲۴ ساعته به وضوح بیان شده و برخی از اطلاعات قیمت گذاری باشد بهترین نوع تبلیغات متنی است.

نحوه ایجاد تبلیغات متنی

ایجاد تبلیغات متنی

تبلیغاتی جذاب ایجاد کنید

نسخه تبلیغاتی شما باید بتواند مشتری را به صورت ۱۰۰٪ به تجارت شما بیاورد. بسیاری از افراد در تهیه تبلیغاتی جعلی حاوی اطلاعاتی که با اطلاعات صفحه اصلی مطابقت ندارد، اشتباه می‌کنند. این عمل باید سریعاً متوقف شود. در اینجا چند نکته برای تهیه نسخه تبلیغاتی جذاب و واقعی آورده شده است:

تا آنجا که ممکن است خاص باشید و از عبارات دقیق در نسخه تبلیغاتی خود استفاده کنید که کاربران ممکن است آنها را جستجو کنند.

به عنوان مثال، اگر کاربر درباره “کفش‌های مردانه Adidas Yeezy 350” سؤال می‌کند، شما باید به جای کلمات عمومی‌تر “کفش‌های مردانه آدیداس”، از کلمات دقیق در نسخه تبلیغاتی خود استفاده کنید.

تیترهای جذاب را بنویسید که در همه پلتفرم‌ها اجرا شود

عنوان مهم‌ترین عنصر تبلیغ است زیرا این اولین و غالباً تنها چیزی است که فرد می‌بیند. عناوین جذاب، حل مسئله، قابل اعتماد و منحصر به فرد قدرت افزایش و تبدیل را دارند.

از افزونه‌های تبلیغات استفاده کنید

با افزونه‌های تبلیغاتی می‌توانید در مورد مشاغل خود برخی از اطلاعات اضافی را که مربوط به کاربران است اضافه کنید. استفاده از ترکیبی از برنامه‌های افزودنی به بهبود عملکرد تبلیغات شما کمک می‌کند.

موارد زیر ۹ نوع افزونه است که می‌توانید در تبلیغات متنی خود استفاده کنید:

الف) افزونه‌های لینک سایت

این نوع برنامه افزودنی به شما امکان می‌دهد افراد را به صفحات دیگر سایت خود هدایت کنید. لینک‌های سایت ممکن است در بالا یا پایین نتایج جستجوی گوگل نشان داده شوند:

ب) پسوندهای مکان

پسوند مکان به شما امکان می‌دهد آدرس کسب و کار خود را در آگهی وارد کنید تا افراد بتوانند بدون نیاز به جستجوی جداگانه، آن را به راحتی پیدا کنند

ج) پسوندهای ساختاری

با استفاده از پسوندهای قطعه ساختاری، که بسته به کلمه کلیدی به طور خودکار توسط گوگل نشان داده می‌شوند، می‌توانید جنبه‌های خاصی از محصولات یا خدمات خود را برجسته کنید.

د) برنامه‌های افزودنی تماس

افزونه‌های تماس باعث می‌شود افراد بتوانند مستقیماً از طریق آگهی شما با شما تماس بگیرند، بنابراین از آن استفاده کنید.

ه) افزونه‌های پیام

مشابه پیام‌های داخلی در سایت، پیام‌های پیام به مشتریان امکان می‌دهد پس از کلیک بر روی تبلیغات، پیام‌های مستقیم برای شما ارسال کنند. پیام‌ها راهی ساده و راحت برای دسترسی افراد علاقه‌مند به فروشگاه شما هستند. از این رو، افزودن پسوند پیام به تبلیغات شما معجزه آسا است.

این تبلیغات به افرادی که از طریق دستگاه همراه در حال مرور وب هستند نمایش داده می‌شود، بنابراین می‌توانید تبلیغات خود را با یادداشتی مانند “برای دریافت پیشنهاد برای ما پیامک کنید” یا “برای کسب اطلاعات بیشتر با ما گپ بزنید” همراهی کنید.

کمپین تبلیغات متنی

تبلیغات خود را برای موفقیت آزمایش کنید

بهترین متخصصان صنعت تبلیغات همیشه، تبلیغاتی خود را آزمایش می‌کنند و در معرض آزمون و خطا قرار می‌دهند.

مراقب تبلیغات نزدیک‌ترین رقبایتان باشید

نسخه تبلیغاتی نزدیک‌ترین رقبای خود را مقایسه کنید. استفاده از VPN (شبکه خصوصی مجازی) توصیه می‌شود زیرا به شما امکان می‌دهد تبلیغات ویژه منطقه مورد نظر خود را مشاهده کنید. برای دیدن تبلیغات رقبا می‌توانید مکان را انتخاب کرده و با کلمات کلیدی خاص در گوگل جستجو کنید.

برای دیدن نسخه تبلیغاتی عناوین، کلمات کلیدی و صفحه‌های اصلی رقبای خود می‌توانید گزارش کپی‌های تبلیغاتی SEMrush را نیز مشاهده کنید.

برای آگهی خود یک افزونه رتبه بندی فروشنده دریافت کنید

سعی کنید برای تبلیغات خود از پسوند رتبه فروشنده استفاده کنید. این به شما امکان می‌دهد رتبه کسب و کار خود را درست در تبلیغات خود نمایش دهید، در نتیجه اعتماد و اطمینان خریداران بالقوه را افزایش می‌دهد.

رتبه بندی فروشنده میانگین امتیاز برای یک کسب و کار، تعداد امتیازات کسب و کار و یک صلاحیت (در صورت وجود) را نشان می‌دهد که چرا آن رتبه را کسب کرده است.

همیشه مکان مورد نظر خود را به درستی مشخص کنید

شما باید کشور و مناطق هدف خود را در آن کشور تعیین کنید که می‌خواهید تجارت خود را در آن ارتقا دهید یا خیر. اگر این موارد را به درستی انتخاب نکنید، در نهایت تبلیغاتی را در مکان‌هایی اجرا خواهید کرد که منطقی نیست و تمام بودجه شما طی روزها یا حتی ساعت‌ها تخلیه می‌شود.

کلیدواژه‌های منفی اضافه کنید

کلمات کلیدی منفی عبارت‌ها یا کلماتی هستند که نمی‌خواهید تبلیغات شما برای آنها نمایش داده شود. به عنوان مثال، اگر شما صاحب یک قنادی هستید و می‌خواهید کیک بفروشید، باید تبلیغات خود را فقط برای سؤالات تجاری مانند “خرید کیک شکلاتی” یا “سفارش کیک به صورت آنلاین” و نه برای کلمات کلیدی مانند “طرز تهیه کیک شکلاتی” نمایش دهید. “یا” مخلوط کیک شکلاتی “.

برای جلوگیری از نمایش آنها توسط گوگل ، می توانید کلمات کلیدی منفی را در حساب Google Ads خود اضافه کنید. با این کار اطمینان حاصل می کنید که تبلیغات شما فقط برای موارد مرتبط نمایش داده می‌‌شود و منجر به افزایش تبدیل می شود.

امتیاز کیفیت تبلیغات خود را بهبود ببخشید

نمره کیفیت معیاری است که تعیین موقعیت تبلیغات و قیمت‌هایی را که کسب و کار شما برای دریافت کلیک‌های بیشتر پرداخت می کند ، تعیین می کند. نمره بالاتر از کیفیت تبلیغات منجر به کاهش هزینه‌ها و موقعیت یابی بیشتر تبلیغات می‌شود.

نمره کیفیت از ۱-۱۰ رتبه بندی می‌شود و این معیار به عواملی مانند CTR ، تجربه صفحه فرود ، ارتباط آگهی ، سابقه گذشته و غیره بستگی دارد.

اگر از تاکتیک‌های صحیح آگاه باشید ، می‌توانید یک امتیاز عالی برای آگهی کسب کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای بهبود نمره کیفیت Google Ads ، مطابقت با هدف جستجوگر هنگام تهیه صفحه فرود و ارائه تجربه خرید روان است.

افزونه های تبلیغات و تست A / B را فراموش نکنید

شما همیشه باید از پسوندهای تبلیغات به بهترین وجه استفاده کنید و هرگز فراموش نکنید که تست A / B را برای تبلیغات خود انجام دهید. انتخاب پسوندهای تبلیغاتی مناسب همیشه شانس کلیک را افزایش می‌دهد ، که منجر به CTR بالاتر ، امتیازات کیفی بالاتر آگهی و هزینه کمتر تبدیل می‌شود.

جمع بندی و نتیجه گیری

در این مقاله به یکی دیگر از سبک تبلیغات یعنی تبلیغات متنی اشاره شد. در تبلیغات متنی عصر اصلی تأثیرگذار بر مخاطب متن است.

از عوامل مهم در نوشتن متنی مؤثر، ایجاد یک عنوان باکیفیت است که در آن از کلمات کلیدی استفاده شود. از تبلیغات متنی می‌توان بارها و بارها استفاده کرد. همچنین این سبک تبلیغات دارای هزینه کمتر و بازدهی بیشتر نسبت به دیگر سبک‌ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا