فیلم آموزش سئو

۳ تا از اشتباهات رایج در تولید محتوا که هرگز نباید انجام دهید

 

ما برای اینکه هر کاری را شروع کنیم در ابتدا راه اشتباهاتی را مرتکب می‌شویم که برخی از آنها در گذر زمان قابل حل است و برخی آنها جبران ناپذیر و قصل داریم در این مقاله شما را با اشتباهات رایج در تولید محتوا آشنا کنیم تا شما این اشتباهات را مرتکب نشوید.

۱- استفاده از کلمات سنگین

شاید شما این دید اشتباه را داشته باشید که اگر کلمات سطح بالا استفاده کنید دید کاربر نسبت به شما خیلی مثبت‌تر می‌شود ولی در صوتی که اینطور نیست کاربر در ناخودآگاه خود چند بار به شما فرصت می‌دهد و اگر مجدد داخل مقاله مرتکب این عملیات شدید قطعا سایت شما را ترک خواهد کرد و با نارضایتی کاربر مواجه خواهید شد.

۲- کپی محتوا

کاری به اینکه به دادم گوگل پنالتی خواهید افتاد یا خیر نداریم شاید نگارش محتوا و… را تغییر داده باشید اما برای کاربر قابل تشخیص است که محتوای شما با سایت A که یک سایت مرجع است یکسان است قطعا این امر باعث سرد شدن و عدم اعتماد کاربر نسبت به سایت شما می‌شود.

۳- تحقیق نکردن کلمات کلیدی

برای اینکه بتوانید از یک مقاله نهایت ترافیک و ورودی به سایت خود جذب کنید نیازی دارید که قبل آن تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید و کلمات تفکیک شده را در مقاله خود اعمال کنید تا ببینید چه ورودی از موتور جستجو خواهید گرفت.

این رفتار درست نیست که هر مقاله فقط برای یک کلمه کلیدی بهینه شود مثلا یک مقاله ایجاد کنیم با عنوان یادگیری سئو و یک مقاله دیگر ایجاد کنیم تحت عنوان یادگیری سئو و همینطور مقاله دیگری ایجاد کنیم با موضوع آموزش seo خوب این عبارات هم معنی و مترادف یک دیگر هستند پس باید تمام این کلمات را در یک صفحه جای دهید به این عملیات سئو معنایی گفته می‌شود.

 

جمع بندی و نتیجه گیری

در این مقاله  باهم به اصلی ترین اشتباهات رایج در تولید محتوا پرداختیم که هر سایتی در شروع کار ممکن است این مشکلات را دچار شود پس بهتر است آنها را بشناسید و از آن جلوگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا